Edyta Herbuś pochwaliła się zdjęciami ze zmysłowej sesji. Ewa Szabatin: "Ale laska"

Edyta Herbuś zamieściła w mediach społecznościowych bardzo kobiece zdjęcia z sesji zdjęciowej w samym body i szpilkach. Tym samym zachęciła obserwatorów, by każdego dnia się ruszali. Fani od razu zaczęli komplementować jej wysportowaną sylwetkę.

Edyta Herbuś już jako 9-letnia dziewczynka zaczęła uczęszczać na zajęcia taneczne. To właśnie z tańcem postanowiła związać swoją przyszłość. Reprezentuje najwyższą, międzynarodową klasę "S" w tańcach latynoamerykańskich. Dzięki ciągłej aktywności fizycznej może pochwalić się zjawiskową sylwetką, co też uczyniła w najnowszym poście na Instagramie.

Edyta Herbuś w body

Tancerka zamieściła na swoim Instagramie serię kobiecych i zmysłowych zdjęć, na których pozuje w czarnym body i szpilkach. Niektóre pozy nawiązują do jej pasji, czyli ukochanego tańca. Widać, że Edyta Herbuś w pełni akceptuje swoje ciało i wcale jej się nie dziwimy. Przy okazji zachęciła też swoich fanów do aktywności fizycznej, bo jak widać, to jest klucz do pięknej i zdrowej sylwetki.

Ruszaj ciałem każdego dnia

– napisała.

Edyta Herbuś rozgrzała atmosferę w mediach społecznościowych

Przypomnijmy, że w lutym gwiazda świętowała 40. urodziny. Choć patrząc na te zdjęcia, w głowie rodzi się pytanie: "naprawdę?". Pod postem od razu posypały się liczne komplementy. Fani są pod wrażeniem jej figury:

Wyglądasz mega sexy.

Ale nogi!

Zjawiskowa.

– czytamy.
Nie zabrakło również miłych słów od osób ze świata show-biznesu. - Ale laska – napisała Ewa Szabatin , jej koleżanka po fachu. Z kolei "wirtualne serduszka" zamieścili: Ania Rusowicz i Leszek Stanek.
Zobacz także:
Zobacz wideo: Świętujemy 40. urodziny Edyty Herbuś
Autor: Dominika Czerniszewska

Odkryj legendarne tytuły i zapomniane klasyki

Pozostałe wiadomości