Gwiazdy

Zjawiskowa Edyta Herbuś pozuje w bikini. Fani: "Świętego by skusiła"

Gwiazdy

Edyta Herbuś

Lato to czas, w którym gwiazdy mają szansę pochwalić się zgrabnymi sylwetkami. Udostępniają zdjęcia na plaży i na tle pięknych widoków - media społecznościowe dosłownie "pękają w szwach". Edyta Herbuś także dołączyła do tego grona. Tancerka ma nienaganną figurę. Nic dziwnego więc, że zdjęcie, które opublikowała, wywołało wiele emocji u internautów.

Edyta Herbuś w bikini

W tym roku skończyła 39 lat i wciąż zachwyca. Gra na scenie, tańczy, uprawia jogę i jak widać - pędzący tryb życia bardzo jej służy. Edyta Herbuś jest jedną z tych gwiazd, które już w wieku nastoletnim pracowały nad swoją sylwetką. Teraz może się pochwalić figurą, o której marzy niejedna z kobiet. W mediach społecznościowych aktorki pojawiła się seria zdjęć w stroju kąpielowym. Edyta jest w naprawdę znakomitej formie, a każda wakacyjna fotografia na jej profilu budzi ogromne emocje.

Tak sobie stoję i myślę... skoczyć na główkę, czy na szczupaka?

- napisała pod postem.

"Petarda"

Nikogo nie dziwi, że obserwujących Edytę (których jest aż 215 tysięcy) ten widok zachwycił. Pod zdjęciami pojawiło się mnóstwo komentarzy - oczywiście pełnych zachwytów nad sylwetką tancerki. Wśród nich królowało jedno słowo - "piękna".

Jak to jest, nie mieć "słabej strony" ????❤️

Ale masz ekstra figurkę ?❤️❤️

Piękny Widok,!!!! Zachwycasz sobą, nie krajobrazem ???

Piękne widoki. Piękna Pani Edyta

Piękna kobieta, piękne widoki czego więcej chcieć

- piszą fani.

Edyta Herbuś opowiadała w naszym programie o niemoralnych propozycjach:

Zobacz także:

Widzimy się w Dzień Dobry Wakacje! Na program zapraszamy w każdą sobotę i niedzielę od 9:00.

Autor: Aleksandra Lewandowska

Pozostałe wiadomości