Gwiazdy

Dorota Szelągowska pokazała swój wiejski dom. "Pięknie to mało powiedziane"

Gwiazdy

Dorota Szelągowska zaskakuje kreatywnym podejściem do aranżacji przestrzeni. Tym razem zaprezentowała w mediach społecznościowych, jak urządziła swój dom na mazurskiej wsi. Fani nie mogą wyjść z podziwu i proszą o więcej zdjęć. Jesteście ciekawi jej rezydencji?

Dorota Szelągowska od lat pomaga Polakom w urządzaniu mieszkań. Uczy, jak aranżować wnętrza – stylowo, lecz i niewielkim kosztem. Jej programy telewizyjne biją rekordy popularności. Nic zatem dziwnego, że wielu internautów zastanawia się, jak mieszka gwiazda. Co prawda w sieci nie brakuje zdjęć jej mieszkania w Warszawie, ale ostatnio pokazała, jak zaprojektowała swój dom na wsi.

Dom Doroty Szelągowskiej

Jej telewizyjne metamorfozy mieszkań, robią wrażenie, ale prywatne wnętrza Doroty są równie okazałe. Dom na wsi to prawdziwa perełka. Już od progu gości witają ściany z odsłoniętymi cegłami, i drewniany dach. Wielki salon z kominkiem i drewnianym stołem jest iście klimatyczny. Do tego stylowe dodatki: lampy, świecznik i białe zasłony.

Kto z nas nie chciałby się zaszyć na kilka dni w takim otoczeniu?

Dorota Szelągowska maluje

Dorota Szelągowska już to zrobiła i uciekła od miejskiego zgiełku. Wieczorem włączyła horror i zaczęła malować na płótnie. Po raz kolejny projektantka wnętrz wykazała się kreatywnością, bo sztalugę zbudowała z… krzeseł. Przy okazji możemy dokładnie przyjrzeć się, jak wygląda kącik relaksacyjny. Pies najwyraźniej również bardzo go docenia, bo gdy gwiazda malowała, on słodko chrapał na fotelu.

Horrory i malowanie - to jednak jakoś na siebie wpływa. Zwróćcie uwagę na moją profesjonalną sztalugę, niestety nie jest odporna na mocne artystyczne uniesienia

- napisała.

Fani komplementują dom Doroty Szelągowskiej

Wiejski dom Doroty Szelągowskiej wywołał niemałe poruszenie w sieci. Jedna z internautek skomentowała, że "pięknie to mało powiedziane". Inni zresztą też tak uważają:

  • "Ale nieziemski klimat";
  • "Cudowny";
  • "Marzenie".

Zobacz wideo: Totalne remonty nadchodzą. Dorota Szelągowska o swoim programie

Zobacz także:

Ojciec Juli Wieniawy zadebiutował na Instagramie. Opublikował zdjęcie z córką. Fani: "Piękni oboje"

Taco Hemingway pobił historyczny rekord. Pierwszy polski artysta z miliardem odtworzeń w popularnym serwisie streamingowym

Anna Czartoryska o nowych odcinkach "Usta Usta". Fani: "Taka miła niespodzianka"

Autor: Dominika Czerniszewska

Pozostałe wiadomości