Gwiazdy

Ciężarna Dominika Gwit w koszulce MarsterChefa przygotowuje się do świąt

Gwiazdy

Autor:
Nastazja
Bloch
Dominika Gwit

Za 2 tygodnie zasiądziemy przy wigilijnym stole i będziemy cieszyć się smakiem świątecznych potraw. Dominika Gwit bożonarodzeniowy klimat poczuła w domu znacznie wcześniej. Spodziewająca się dziecka aktorka właśnie rozpoczęła prace w kuchni i pochwaliła się ulepionymi przez siebie pierogami z kapustą i grzybami.

Dominika Gwit szykuje się do świąt

Dzień przed Wigilią w większości domów panuje chaos. Gotowanie, pieczenie, pakowanie prezentów w ukryciu i ubieranie choinki na ostatnią chwilę. Dobrze zaplanowane obowiązki to zatem klucz do sukcesu. Coś o tym wie Dominika Gwit. Aktorka już w pierwszej połowie grudnia poczuła klimat Bożego Narodzenia. Oprócz słuchania świątecznych piosenek postanowiła rozpocząć domową "fabrykę" pierogów. W fartuchu MasterChefa Domi przygotowała kultową potrawę z kapustą i grzybami.

- Robię je już na wigilię i mrożę! Cały dzień słucham świątecznych piosenek, domek pachnie wywarem grzybowym i jedną nogą jestem już przy świątecznym stole. A Wy? Też robicie pierogi wcześniej? - czytamy pod postem.

Sprawne przygotowania do świąt – jak oszczędzić czas?

Zdanie gwiazdy podzielają fani. Pod zdjęciem pojawiło się mnóstwo komentarzy, w których panie wypowiadały się na temat przygotowań świątecznych. Jak się okazuje, wiele osób z wyprzedzeniem lepi uszka, pierogi czy krokiety, a następnie je mrozi. Dzięki temu tuż przed świętami nie trzeba spędzać pół nocy w kuchni. Podobnie sprawa wygląda w przypadku słodkości. Piernik, pierniczki czy kruche ciasteczka możemy wykonać nawet miesiąc wcześniej. Zamknięte w szczelnej puszcze wytrzymają aż do świąt.

- "Jedzonko robię wcześniej, nie lubię na ostatnią chwilę. Szkoda czasu, lepiej spędzić czas z bliskimi w święta, niż stać przy garach", "Ja również pierogi i uszka robię wcześniej i mrożę", "U mnie uszka z kapustą i grzybami już zrobione w zamrażarce... Dzisiaj dzień pierogów i uszek z mięsem i z serem dla dzieci" - pisały internautki.

Uwagę obserwatorów zwrócił jeszcze jeden fakt. Są pod wrażeniem, że aktorka w zaawansowanej ciąży ma siłę i chęci, aby stać w kuchni i przez kilka godzin przygotowywać potrawy.  

- "Skąd Pani bierze na to siłę? Podziwiam", "Jesteś niesamowita, uwielbiam Cię i podziwiam, że w tym stanie masz jeszcze siłę i chęć na czynienie takich trudnych potraw, bo pierogi wymagają dobrego rozwałkowania ciasta (cienko). Trzymaj się, mega pozytywna babo i czekam z utęsknieniem na Twoje rozwiązanie... a maluszek na pewno urodzi się szczęśliwy, mając taką pozytywnie zakręconą matkę" - podsumowali internauci.

Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Wszystkie odcinki oraz Dzień Dobry TVN Extra znajdziesz na platformie Player.pl.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor:Nastazja Bloch

Źródło zdjęcia głównego: Tomasz Urbanek/East News

Pozostałe wiadomości