Gwiazdy

Dominika Gwit świętuje 4. rocznicę ślubu. "No i się wzruszyłam"

Gwiazdy

Autor:
Justyna
Piąsta
Dominika Gwit i Wojciech Dunaszewski

Dominika Gwit jest w szczęśliwym związku z Wojciechem Dunaszewskim. Pobrali się cztery lata temu, dokładnie 7 lipca 2018 roku. Teraz świętują kolejną rocznicę ślubu. Z tej okazji aktorka pokazała pamiątkowe nagranie z wesela. Ich pierwszy taniec był bardzo efektowny.

Dominika Gwit - związek

Dominika Gwit i Wojciech Dunaszewski od lat są zgraną parą. Swój związek przypieczętowali ślubem, który odbył się cztery lata temu w tajemnicy przed mediami. Dopiero w trakcie wesela goście nowożeńców pochwalili się w mediach społecznościowych filmikami z młodą parą. Aktorka w wielu wywiadach podkreśla, że Wojtek jest miłością jej życia i tworzy z nim szczęśliwą relację, w której się spełnia.

Miłość

 Niezwykła historia miłości Kariny i Adam Baldychów
Niezwykła historia miłości Kariny i Adam BaldychówDzień Dobry TVN
wideo 2/6

- Przy Wojtku czuję się seksowną, atrakcyjną kobietą. Dla mnie miłość to poczucie bezpieczeństwa. Uczucie, które sprawia, że przy bliskiej osobie jesteś sobą, niezależnie od tego, czy przed chwilą wstałaś i masz na głowie kołtun, czy wieczorem idziesz w eleganckiej sukni na bal - wyznała jakiś czas temu Dominika w wywiadzie dla "Gali".

Dominika Gwit wspomina swoje wesele

7 lipca przypada kolejna rocznica ślubu Dominiki i Wojciecha. Gwiazda pochwaliła się na Instagramie nagraniem z pierwszego tańca. Nowożeńcy wykonali efektowny układ z dużą ilością obrotów.

- Szczęście, Moja Miłość, Moje Życie. Czwarta rocznica ślubu. Kwiatowa. 07.07.2018 #kochamCie #nazawszerazem. Dzielę się z Wami fragmentem z pierwszego tańca, który przygotował z nami Jacek Jeschke. Filmik z telefonu, ale co tam - napisała Dominika.

Fani napisali wiele miłych słów pod nagraniem. "Wszystkiego dobrego na kolejne wspólne lata", "Miłości i szczęścia", "No i się wzruszyłam", "Jak pięknie! Jaki lekki flow", "Kolejnych cudownych rocznic", "Dużo miłości, bo tylko ona, ta jedyna i prawdziwa, nadaje naszemu życiu sens i powoduje, że nam się chce!" - czytamy w komentarzach.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor:Justyna Piąsta

Źródło zdjęcia głównego: MWMEDIA

Pozostałe wiadomości