60. urodziny Demi Moore. Życie gwiazdy nie było usłane różami

Źródło: Dzień Dobry TVN
Co nowego w świecie gwiazd?
Co nowego w świecie gwiazd?
Adrianna Eisenbach opowiedziała o związku z młodszym mężczyzną
Adrianna Eisenbach opowiedziała o związku z młodszym mężczyzną
Czy kary w związku mają sens?
Czy kary w związku mają sens?
Sandra Kubicka o związku z Baronem
Sandra Kubicka o związku z Baronem
Aktorskie małżeństwo ponad 30 lat razem
Aktorskie małżeństwo ponad 30 lat razem
Basia Ritz opowiedziała o kulisach swojego małżeństwa
Basia Ritz opowiedziała o kulisach swojego małżeństwa
 „Małżeństwo do poprawki”
„Małżeństwo do poprawki”
Demi Moore świętuje swoje urodziny. Choć trudno w to uwierzyć, jedna z największych gwiazd Hollywood 11 listopada zdmuchnie z tortu 60 świeczek. O niełatwym losie utalentowanej aktorki opowiedziała w Dzień Dobry TVN Sandra Hajduk-Popińska. Jak wyglądała droga na szczyt Demi Moore?

Demi Moore świętuje 60. urodziny

Demi Moore urodziła się jako Demetria Gene Guynes 11 listopada 1962 roku w Nowym Meksyku. Dziś gwiazda świętuje swoje 60. urodziny i jak nigdy wcześniej, czuje się doskonale w swoim ciele. Mało kto wie, że życie pięknej aktorki nie zawsze było kolorowe, o czym opowiedziała w Dzień Dobry TVN Sandra Hajduk-Popińska.

- Życie Demi Moore to gotowy materiał na film. [...] Wyprowadziła się z domu, kiedy miała lat 16, mając lat 17 wyszła za mąż, mając lat 15 została zgwałcona przez jednego z mężczyzn, których poznała z nią jej mama. Bieda to również to, co doskwierało jej, gdy była młoda. […] Trudne dzieciństwo odcisnęło się na jej życiu. Zmagała się z zespołem stresu pourazowego, z bulimią, z zaburzeniami odżywiania, z problemem alkoholowym, aż pewnego dnia poznała Bruce’a Willisa – opowiadała dziennikarka.

Trudne początki Demi Moore

Demi Moore dorastała w stanie Pensylwania z bratem Morganem, matką oraz ojczymem. Jej rodzice mierzyli się z chorobą alkoholową, więc przyszła gwiazda większość młodości musiała być samodzielna. Jako 16-latka podjęła pracę jako modelka, by rok później zadebiutować na wielkim ekranie w filmie "Wybór". Dopiero kilka lat ciężkiej pracy w Hollywood pozwoliły jej zagrać w kultowych dziś filmach "Uwierz w ducha" i "Striptiz", które zapewniły jej międzynarodową sławę.

Największą miłością Demi Moore był Bruce Willis, z którym doczekała się trzech córek: Rumer, Scout LaRue i Tallulah Belle. Po rozwodzie z gwiazdorem związała się z o 16 lat młodszym aktorem Ashtonem Kutcherem, z którym tworzyła związek przez prawie 10 lat.

Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Pełne odcinki znajdziesz na platformie Player.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor: Zofia Wierzcholska

Źródło zdjęcia głównego: Dzień Dobry TVN

podziel się:

Pozostałe wiadomości