Gwiazdy

Weronika i Adrian odpadli z "Top Model". "Jest pewna nutka niedosytu"

Gwiazdy

Autor:
Zofia
Wierzcholska
Weronika i Adrian opuścili program „Top Model”
Weronika i Adrian opuścili program „Top Model” Dzień Dobry TVN
wideo 2/9

11. edycja programu "Top Model" co tydzień dostarcza niezapomnianych emocji. Środowy odcinek pożegnała kolejna para, która niestety nie sprawdzi swoich możliwości na Fashion Weeku w RPA. O swoich wrażeniach z planu opowiedzieli w Dzień Dobry TVN Weronika Pawelec i Adrian Nkwamu, czyli duet, który opuścił show oraz jurorka Katarzyna Sokołowska.

"Top Model". Kto odpadł z 10. odcinka?

10. odcinek programu "Top Model" pożegnała Weronika Pawelec oraz Adrian Nkwamu. Byli uczestnicy wraz z Katarzyną Sokołowską opowiedzieli o wrażeniach z planu tego emocjonującego programu. Choć kandydatom na modeli nie udało się dotrwać do wyjazdu na Fashion Week, który będzie miał miejsce w Afryce Południowej, to i tak oboje są bardzo wdzięczni, że mogli uczestniczyć w programie.

- Doceniam, że miałem możliwość wzięcia udziału w programie [...] Czujemy się wygrani, aczkolwiek jest pewna nutka niedosytu, że nie dostaliśmy się dalej – przyznał Adrian.

Weronika Pawelec już spełnia swoje marzenia

Choć Weronika Pawelec odpadła z show, udało jej się wziąć udział w pokazie mody Mariusza Przybylskiego, która odbyła się w ostatnią środę. Kandydatka na modelkę już pracuje nad realizacją swoich marzeń.

- Czułam się silna, czułam moc tego pokazu i to jest to, co bym chciała w życiu robić – stwierdziła była uczestniczka "Top Model".

Przypomnijmy, że Weronika Pawelec jest osobą niedosłyszącą i zna język migowy. Swoim samozaparciem i chęcią realizacji marzeń o karierze w modelingu udowadniała widzom, że warto walczyć o swoje pragnienia.

- Program pokazał światu, że z pewną dysfunkcją, z którą Weronika żyje, można sobie świetnie radzić i to kompletnie nie przeszkadza, żeby na bardzo wysokim poziomie uprawiać ten zawód – zaznaczyła Katarzyna Sokołowska.

Top Model - gdzie i kiedy oglądać

Kolejne odcinki "Top Model" można oglądać w każdą środę o 21:35 w TVN, powtórki w czwartki w TVN Style o 23:00 a wszystkie poprzednie odcinki na Player.pl

Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Pełne odcinki znajdziesz na platformie Player.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Zobacz także:

Autor:Zofia Wierzcholska

Źródło zdjęcia głównego: Ola Skowron/East News

Tagi:
Prowadzący:
Tagi:
Prowadzący:
Pozostałe wiadomości