Gwiazdy

Dawid Podsiadło wraca na scenę. Niebawem zagra aż sześć koncertów. Gdzie się odbędą?

Gwiazdy

Dawid Podsiadło
Tomasz Urbanek/East News

Dawid Podsiadło bez wątpienia jest aktualnie najpopularniejszym polskim wokalistą młodego pokolenia. Ostatnia płyta "Małomiasteczkowy" jedynie ugruntowała jego pozycję w branży. Kiedy fani będą mogli zobaczyć i usłyszeć swojego idola na żywo? Znamy daty!

Dzięki szczepieniom, a w efekcie spadkom dziennej liczby zachorowań i zgonów na COVID-19, rząd luzuje kolejne obostrzenia. W najnowszym rozporządzeniu napisano, że od 4 czerwca możliwe będzie prowadzenie działalności "związanej z wszelkimi zbiorowymi formami kultury i rozrywki".

Dawid Podsiadło - trasa koncertowa

Dawid Podsiadło wraca do przerwanej przez pandemię trasy "Leśna Muzyka", która ruszyła w styczniu 2019 roku. Wokalista stanie na scenie już w dniach 2, 4 i 5 czerwca w warszawskiej hali COS Torwar . Wznowione koncerty odbędą się w podziale na dwa wydarzenia. Każdego dnia artysta zagra najpierw o godzinie 17:30, potem o 20:30, dla połowy pojemności miejsca. Uczestników obowiązują maseczki, a organizator zadba o wszelkie środki bezpieczeństwa sanitarnego. Bilety można kupić klikając w ten link .

Dawid Podsiadło - koncerty w wakacje. Gdzie i kiedy?

Lato wielu osobom kojarzy się z festiwalami muzycznymi. W tym roku większość z nich została jednak odwołana. Przygotowanie imprezy z zagranicznymi gwiazdami to nie lada przedsięwzięcie logistyczne, które w czasach pandemii graniczy z cudem. Organizatorzy Open'er Music Festival zaplanowali jednak alternatywne imprezy dla swoich stałych bywalców - Open'er Park. W lipcu i w sierpniu w Parku Kolibki w Gdyni odbędą się koncerty najpopularniejszych polskich gwiazd. Wśród nich nie zabraknie Dawida Podsiadło.

Jak poinformowali organizatorzy Open'er Park, Dawid Podsiadło wróci na scenę już 23 lipca. Muzyk zagra trzy koncerty z rzędu w dniach 23-25 lipca. Bilety trafią do sprzedaży 26 maja.

Dawid Podsiadło na Open'er Park

Koncerty w ramach Open'er Park będą odbywały się od 15 lipca do 22 sierpnia. Oprócz Dawida Podsiadło w Parku Kolibki w Gdyni wystąpią też Daria Zawiałow, Monika Brodka, zespół The Dumplings i Quebonafide. To oczywiście nie wszyscy zaplanowani artyści.

O kolejnych koncertach organizatorzy informują na bieżąco w mediach społecznościowych. Na czyj koncert wybralibyście się najchętniej?

Zobacz też:

Zobacz wideo: Dawid Podsiadło bierze się za kino

Autor: Mateusz Łysiak

Pozostałe wiadomości