Gwiazdy

Colin Farrell nie do poznania. Ta charakteryzacja nie ma sobie równych

Gwiazdy

Aktualizacja:

Kinomaniacy z niecierpliwością czekają na nowego "Batmana". W dzisiejszym programie Sandra Hajduk pokazała zdjęcia z planu, które wywołały niemałe poruszenie. "To nie jest Colin Farrell" – powiedział z niedowierzaniem Filip Chajzer.

Praca na planie nowego "Batmana", kręconego przez Matta Reevesa, została wznowiona. Za dwa lata zobaczymy efekty na ekranach kin. Na tę chwilę musimy delektować się zdjęciami z planu filmowego.

Collin Farrell nie do poznania

Sandra Hajduk w dzisiejszym programie zaprezentowała fotografie, na których mogliśmy zobaczyć Roberta Pattinsona , wcielającego się w tytułową rolę, Zoe Kravitz – Kobietę-Kot oraz Colina Farrella , który gra postać Pingwina . To właśnie ostatni aktor wywołał najwięcej emocji w studiu. Dzięki genialnej charakteryzacji Filip Chajzer nie mógł uwierzyć, że to naprawdę Collin Farrell . Nic dziwnego, Irlandczyk jest praktycznie nierozpoznawalny.

Batman – kiedy premiera?

Pierwotnie premiera była planowana na jesień 2021 roku, jednak film ma trafić do kin dopiero 4 marca 2022 roku.

Na początku zachorował Robert Pattinson, pojawiła się pandemia, więc pechowo ten nowy Batman przychodzi do nas

- powiedziała w materiale Sandra Hajduk.

Gdy pojawiła się pandemia koronawirusa, przerwano pracę. Reeves zdradził, że zdołał nakręcić tylko 1/4 filmu. Na początku września u Roberta Pattinsona zdiagnozowano koronawirusa . Ekipa starała się kręcić sceny, w których nie grał tytułowy bohater. Teraz w pełni zdrów wrócił, więc reżyser spokojnie może nagrywać z pełną obsadą. Przekonali się o tym mieszkańcy Liverpoolu. Bo to właśnie tam kręcone są kolejne ujęcia.

Zobacz też:

Zobacz wideo: Nowe filmy „Mission Impossible” i „Batman” dostały zielone światło na zdjęcia w Londynie

Autor: Dominika Czerniszewska

Pozostałe wiadomości