Robert Pattinson

  Robert Pattinson

  Zaledwie kilka dni temu światło dzienne ujrzał zwiastun najnowszej części przygód Batmana, a już wiadomo, że jego światowa premiera zostanie przesunięta. Wszystko za sprawą panującej epidemii koronawirusa i podanej przez Warner Bros. informacji, że u członka ekipy filmowej zdiagnozowano chorobę. Teraz media ujawniają, że to właśnie Robert Pattinson przyniósł wirusa na plan produkcji.

  Agata Buzek zagrała niedawno we francusko-szwajcarskim filmie zatytułowanym „Pearl”. Wcieliła się w nim w postać mistrzyni fitnessu. Jak obraz został przyjęty podczas tegorocznego festiwalu w Wenecji? Nie jest to jednak jej pierwsza zagraniczna produkcja. Agata zagrała również u boku Juliette Binoche i Roberta Pattinsona w obrazie "High Life". Jak się z nimi pracowało? Dlaczego Agata lubi grać w języku obcym? Kiedy będzie premiera jej najnowszego spektaklu "Irańska konferencja"? Aktorkę gościliśmy w Dzień Dobry TVN.

  O czym marzy Marcin Prokop, myśląc o aktorce Kristen Stewart, która zagrała w sadze "Zmierzch"? Jakich pytań dziennikarka Dzień Dobry TVN Ania Wendzikowska nie mogła zadać odtwórcom głównych ról w "Zmierzchu" podczas wywiadu, który z nimi przeprowadziła? Czy Kristen Stewart i Robert Pattinson rozstali się ze sobą naprawdę, czy to była tylko akcja prmocyjna ostatniej części sagi o wampirach?

  W TVN Cafe Kinga Rusin rozmawiała z aktorką Kasią Cichopek o tym, jak zmienia macierzyństwo, o ochronie dziecka przed mediami, dobroczynności i o działalności charytatywnej Kasi. Dlaczego aktorka chce motywować inne kobiety, także sexy-mamy, aby nie zaniedbywały się?

  Czy dokucza mu sława? Jak wspomina sceny łóżkowe z Kristen Stewart w "Zmierzchu"? Ile i jakie polskie słowa zna Robert Pattinson? Anna Wendzikowska spotkała się z aktorem Robertem Pattinsonem. Wywiad z wampirem w całości będziecie mogli zobaczyć 10 listopada, w sobotę, w Dzień Dobry TVN. A już teraz fragment tej wyjątkowej rozmowy!

  Dorota Wellmann o thrillerze Iwo Zaniewskiego: "Czytając Pańską powieść, zaciska się żołądek"! W studiu Dzień Dobry TVN, dowiedzieliśmy się, dlaczego malarz, fotografik i dyrektor agencji reklamowej zdecydował się napisać książkę i czy da się wyżyć z pisania "strasznych powieści"?