Batman

  Batman

  Batman po raz pierwszy pojawił się w komiksie "Detective Comics #27" w 1939 roku i od razu zainteresował dorastające dzieci. Z biegiem lat jego historia była rozwijana, a przygody bohatera zaciekawiły i dorosłych. Do dziś cieszy się ogromną popularnością, o czym może świadczyć komiks, który właśnie sprzedał dom aukcyjny Heritage Auctions. Za jaką cenę został kupiony?

  Zaledwie kilka dni temu światło dzienne ujrzał zwiastun najnowszej części przygód Batmana, a już wiadomo, że jego światowa premiera zostanie przesunięta. Wszystko za sprawą panującej epidemii koronawirusa i podanej przez Warner Bros. informacji, że u członka ekipy filmowej zdiagnozowano chorobę. Teraz media ujawniają, że to właśnie Robert Pattinson przyniósł wirusa na plan produkcji.

  Michael Keaton być może ponownie przywdzieje kostium Człowieka Nietoperza, aby zagrać u boku Ezry Millera w filmie "Flash". Aktor prowadzi właśnie rozmowy z wytwórnią Warner Bros. Gwiazdor zagrał już superbohatera 30 lat temu w dwóch hitach Tima Burtona - "Batman" oraz "Powrót Batmana". Czy zrobi to po raz kolejny?

  Liga Sprawiedliwości to spektakularna opowieść o superbohaterach ratujących świat przed katastrofą. W postać Batmana kolejny raz wcielił się Ben Affleck, a partneruje mu m.in. Rey Fisher jako Cyborg. Z aktorami spotkała się dziennikarka Dzień Dobry TVN Anna Wendzikowska. Kto był dla nich superbohaterem w prawdziwym życiu? Czy dla swoich dzieci Ben Affleck jest superbohaterem? Czy - według aktorów - każdy z nas ma ciemną stronę? Jakie wnioski powinni wyciągnąć z filmu młodzi ludzie?

  "Kiedy weterynarz już miał go uśpić, on otworzył oko. Lekarz powiedział: "No stary, to powalczymy!". Dziś są nierozłączni, Janusz Chabior i jego przyjaciel, "trójnóg berneński" - Batman. Jak zaczęła się ich wspólna przygoda, czy pies,w jakimś stopniu, zmienił życie aktora?

  Janusz Chabior jest bardzo związany ze swoim psem Batmanem. Z tego też powodu aktor zabiera swojego pupila w niemalże każdą podróż. Gdzie bywali? Dowiecie się już w najbliższą sobotę w Dzień Dobry TVN.

  Amy Adams to jedna z gwiazd, która zagrała w filmie Batman v Superman: Świt sprawiedliwości. Wcieliła się w nim w postać Lois Lane. Z dziennikarką Dzień Dobry TVN Anną Wendzikowską rozmawiały o miłości, pracy nad związkiem i supermocach. Wywiad z aktorką zobaczycie w sobotę w Dzień Dobry TVN.

  Okazało się, że aktor Jesse Eisenberg - jedna z gwiazd filmu Batman v Superman: Świt sprawiedliwości ma coś wspólnego z Polakami. Odkryła to Anna Wendzikowska. Całą rozmowę zobaczycie w piątek w Dzień Dobry TVN.

  Na ekrany wchodzi właśnie film: "Batman v Superman: Świt sprawiedliwości". Który z bohaterów jest bardziej przystojny, a który jest bardziej inteligentny? Czy Ben Affleck i Henry Cavill mają jakieś super-moce? Bo Anna Wendzikowska ma! Zobaczcie jaką! :)

  Ben Affleck i Henry Cavill zagrali w "Batman v Superman: Świt sprawiedliwości". Pierwszy wcielił się w rolę Batmana, a drugi - Supermana. Czy aktorzy, tak jak ich bohaterowie, mają super moce? Cały wywiad przeprowadzony przez Annę Wendzikowską zobaczycie w najbliższą niedzielę w Dzień Dobry TVN.

  Tym razem wśród kinowych propozycji Andrzeja Sołtysika znalazły się: "Batman v Superman: Świt sprawiedliwości" i "Cuda z nieba". Zobaczcie, co przygotował dla fanów TVN Fabuła.

  Poznaliśmy tajemnicę tych niepokojących nas zwierząt oraz zdementowaliśmy mity o tych, jak się okazalo, wyjątkowo sympatycznych ssakach.

  Zakładają maski, obcisłe rajstopy i powiewne peleryny. Psocą, uczą Polaków dystansu do siebie i otoczenia oraz oczywiście ratują świat... przed monotonią. Pan Batman i Pan Superbohater z Kalisza, w studiu Dzień Dobry TVN zdradzili, po co przebierają się za superbohaterów z komiksów i jak reagują na nich ludzie.