Gwiazdy

Zaskakujący występ Marcina Prokopa. Mikrofon pękł na pół

Gwiazdy

Autor:
Nastazja
Bloch
Żywiołowy taniec Marcina Prokopa
Żywiołowy taniec Marcina ProkopaDzień Dobry TVN
wideo 2/8
Dzień Dobry TVNŻywiołowy taniec Marcina Prokopa

Początek tygodnia oznacza kolejną okazję do zabawy. Poranek jak zawsze rozpoczynamy od zagadki "Co było dalej?". Tym razem do pobudzenia szarych komórek i kreatywności zachęcił widzów Marcin Prokop. Jego choreograficzny popis to dawka dobrej energii na dobry początek maratonu obowiązków.

"Co było dalej?" w Dzień Dobry TVN. Na czym polega?

"Co było dalej?" to prosta zabawa, w której może wziąć udział każdy widz Dzień Dobry TVN. Na czym polega? W każdy poniedziałek na antenie pojawia się przerwany w niespodziewanym momencie fragment archiwalnego nagrania. Widzowie mają za zadanie odgadnąć, co działo się dalej lub wymyślić zupełnie odbiegające od prawdy zakończenie, a następnie podzielić się swoimi pomysłami na naszym facebookowym profilu. Odpalcie wyobraźnie, liczy się kreatywność.

Co było dalej? z Marcinem Prokopem

Głównymi bohaterami przedstawionego na antenie archiwalnego nagrania byli Dorota Wellman i Marcin Prokop. Prowadzący odwiedzili kuchnie Dzień Dobry TVN i podziwiali, co przygotowuje z aromatycznych serów Matteo Brunetti. Na pytanie, jakie są ich ulubione rodzaj sera, Dorota przyznała- gorgonzola dolce i piccante. Co powiedział kreatywny Marcin Prokop?

Wśród propozycji naszych widzów znalazły się różne odpowiedzi. - "Ser królewski z nieregularnymi dziurami", "Ser .. serce Doroty". 

Prawidłowa odpowiedź brzmiała: "A mój to sir Paul McCartney" - powiedział Marcin. 

Co było dalej?
Co było dalej?
Dzień Dobry TVN

 Żywiołowy taniec Marcina Prokopa

Po rozwiązaniu zagadki Marcin za namową Doroty zatańczył układ taneczny do piosenki Elvisa Presleya. Jego show skradło nie tylko serca widzów, ale także i całej naszej ekipy.

- Przed wykonem, wspaniałym, muzycznym, kompromitacja na całą Polskę - zagrzewała do tańca Dorota Wellman.

Zobaczcie ten wyjątkowy układ.

Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Wszystkie odcinki znajdziesz na platformie Player.pl.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor:Nastazja Bloch

Źródło zdjęcia głównego: Paweł Wodzyński / East News

Tagi:
Prowadzący:
Tagi:
Prowadzący:
Pozostałe wiadomości