Zaskakujący występ Marcina Prokopa. Mikrofon pękł na pół

Autor:
Nastazja
Bloch
Żywiołowy taniec Marcina Prokopa
Żywiołowy taniec Marcina ProkopaDzień Dobry TVN
wideo 2/8

Początek tygodnia oznacza kolejną okazję do zabawy. Poranek jak zawsze rozpoczynamy od zagadki "Co było dalej?". Tym razem do pobudzenia szarych komórek i kreatywności zachęcił widzów Marcin Prokop. Jego choreograficzny popis to dawka dobrej energii na dobry początek maratonu obowiązków.

"Co było dalej?" w Dzień Dobry TVN. Na czym polega?

"Co było dalej?" to prosta zabawa, w której może wziąć udział każdy widz Dzień Dobry TVN. Na czym polega? W każdy poniedziałek na antenie pojawia się przerwany w niespodziewanym momencie fragment archiwalnego nagrania. Widzowie mają za zadanie odgadnąć, co działo się dalej lub wymyślić zupełnie odbiegające od prawdy zakończenie, a następnie podzielić się swoimi pomysłami na naszym facebookowym profilu. Odpalcie wyobraźnie, liczy się kreatywność.

Co było dalej? z Marcinem Prokopem

Głównymi bohaterami przedstawionego na antenie archiwalnego nagrania byli Dorota Wellman i Marcin Prokop. Prowadzący odwiedzili kuchnie Dzień Dobry TVN i podziwiali, co przygotowuje z aromatycznych serów Matteo Brunetti. Na pytanie, jakie są ich ulubione rodzaj sera, Dorota przyznała- gorgonzola dolce i piccante. Co powiedział kreatywny Marcin Prokop?

Wśród propozycji naszych widzów znalazły się różne odpowiedzi. - "Ser królewski z nieregularnymi dziurami", "Ser .. serce Doroty". 

Prawidłowa odpowiedź brzmiała: "A mój to sir Paul McCartney" - powiedział Marcin. 

Co było dalej?
Co było dalej? Źródło: Dzień Dobry TVN

 Żywiołowy taniec Marcina Prokopa

Po rozwiązaniu zagadki Marcin za namową Doroty zatańczył układ taneczny do piosenki Elvisa Presleya. Jego show skradło nie tylko serca widzów, ale także i całej naszej ekipy.

- Przed wykonem, wspaniałym, muzycznym, kompromitacja na całą Polskę - zagrzewała do tańca Dorota Wellman.

Zobaczcie ten wyjątkowy układ.

Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Wszystkie odcinki znajdziesz na platformie Player.pl.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor:Nastazja Bloch

Źródło zdjęcia głównego: Paweł Wodzyński / East News

Tagi:
Prowadzący:
Pozostałe wiadomości