Metamorfozy Katarzyny Skrzyneckiej. "Z każdym kolejnym rokiem jest pani piękniejsza"

Katarzyna Skrzynecka
Katarzyna Skrzynecka
Źródło: Tomasz Urbanek/East News
Katarzyna Skrzynecka zaprezentowała fanom swoje różne oblicza. Nie do wiary, ile metamorfoz w bardzo krótkim czasie przechodzi gwiazda. Trudno się połapać, kiedy najbardziej przypomina siebie. Koniecznie trzeba zobaczyć zdjęcia, które zamieściła, żeby zrozumieć fenomen jej talentu.

Katarzyna Skrzynecka - jaka jest historia jej kariery?

Katarzyna Skrzynecka tuż po maturze wyjechała na stypendium do Paryża. W 2003 roku ukończyła Warszawską Akademię Teatralną oraz stołeczną Szkołę Muzyczną II stopnia na Wydziale Fortepianu oraz Wokalistyki. Gwiazda debiutowała na ekranie w 1985 roku. Zagrała wówczas w filmie "Pewny letni dzień". 6 lat później pojawiła się na dużym ekranie w filmie Leszka Wosiewicza "Cynga". W 1992 roku na zmianę z Katarzyną Groniec zagrała główną rolę w musicalu Metro w Teatrze Dramatycznym w Warszawie. Rok później otrzymała popularną nagrodę przyznawaną młodym aktorom – nagrodę im. Zbyszka Cybulskiego. Widzowie TVN dobrze kojarzą występy Skrzyneckiej w serialu "Na wspólnej". W 2019 roku zagrała w filmie "Miszmasz czyli Kogel Mogel 3".

Katarzyna Skrzynecka i zdjęcia metamorfozy

Katarzyna Skrzynecka zaskoczyła fanów swoim zawodowym wyznaniem. W jednym spektaklu wciela się w kilka ról na raz. Co bohaterka, to inna kreacja. Gwiazda musi dobrze znać słowo metamorfoza. Zresztą wystarczy spojrzeć na opublikowane przez nią zdjęcia.

- Alina z Wydziału Prokuratury, Sylwia - pacjentka seksuologa, Jadwiga - niedopieszczona żona oraz Grażyna - sąsiadka, co chciałaby ale nie wypada. Te wszystkie 4 kobiety + 1 (którą przedstawia drugie zdjęcie z plakatu spektaklu), czyli Kosmalowa Irena, żona Kosmali, gram w JEDNYM spektaklu "SCENY DLA DOROSŁYCH" - czytamy we wpisie.

Fani nie kryli podziwu dla Katarzyny Skrzyneckiej. W komentarzach przeczytamy: "Jest to nie lada zadanie wcielać się w różne osobowości w trakcie spektaklu. Brawo", "Pani Kasiu, klasa w każdym calu", "Pani Kasiu, petarda! Z każdym kolejnym rokiem jest pani piękniejsza, lepsza jak wino i to mówi kobieta kobiecie. Uwielbiam pani osobowość". Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. 

Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor: Oskar Netkowski

Źródło zdjęcia głównego: Tomasz Urbanek/East News

podziel się:

Pozostałe wiadomości