Gwiazdy

Ciara miesiąc po porodzie wróciła do treningów. Chce zrzucić aż 20 kilogramów

Gwiazdy

Aktualizacja:

Amerykańska wokalistka i producentka 23 lipca urodziła trzecie dziecko - synka Wina Harrisona. Miesiąc po porodzie zapowiedziała, że wraca do treningów. Cel postawiła sobie wysoki - ma zamiar schudnąć ponad 20 kilogramów.

Ciara wraca do treningów po porodzie

Ciara w lipcu tego roku po raz trzeci została mamą. Synek Win Harrison to drugie dziecko, będące owocem małżeństwa z futbolistą amerykańskim, Russellem Wilsonem. Para pobrała się w 2016 roku, w Cheshire, w Anglii. Ich pierwsze wspólne dziecko, córka - Sienna, przyszło na świat w 2017. Wokalistka ma też syna o imieniu Future z poprzedniego związku.

Ciara i Russell przywitali synka na świecie miesiąc temu. Gwiazda udostępniła wtedy na swoim Instagramie bardzo wzruszające wideo, na którym śpiewa maluchowi "Sto lat", witając go na świecie.

Ciara przez całą ciążę była bardzo aktywna. 34-latka opublikowała choćby teledysk do piosenki "Rooted", w którym energicznie tańczy eksponując ciążowy brzuch.

Wyświetl ten post na Instagramie.

The wind is #Rooted in me! ☺️??

Post udostępniony przez Ciara (@ciara)

Mimo to w jednym z najnowszych wpisów na Instagramie wyznała, że wraca do treningów i zamierza schudnąć ponad 20 kilogramów! Dodała, że nie wie, czy uda jej się osiągnąć ten cel, ponieważ na co dzień zajmuje się trójką dzieci.

W komentarzach fani dodają jej otuchy, a także proszą, by podzieliła się z nimi swoim jadłospisem i planem treningowym. Niektórzy delikatnie sugerują piosenkarce, by nie spieszyła się z utratą wagi, tylko odpowiednio zadbała o swoje ciało i duszę.

Gwiazdy odchudzają się po ciąży

Do treningów wróciła także Małgosia Rozenek-Majdan, która ćwiczy pod czujnym okiem trenerki personalnej. Małgosia stawia na różnorodność - ćwiczy w domu, ale także jeździ na rolkach i na rowerze. Jak mówi, najważniejsze jest to, by do formy "wracać z głową".

O ćwiczeniach po porodzie na swoim Instagramie opowiada również Anna Lewandowska. Trenerka jak mało kto wie, na co mogą pozwolić sobie świeżo upieczone mamy. Jej konto w mediach społecznościowych to prawdziwa skarbnica wiedzy.

Zobacz także:

Małgorzata Rozenek-Majdan przytyła w ciąży ponad 20 kg. A inne polskie gwiazdy?

Ola Żuraw schudła po ciąży 40 kg. Modelka zdradziła, jak wyglądała jej droga do dawnej figury

Najstarsze matki świata. Ile mają lat kobiety decydujące się na późne macierzyństwo?

Autor: Anna Mierzejewska

Pozostałe wiadomości