Cezary Pazura przeszedł spektakularną metamorfozę? "Jaka wygoda! Polecam"

Cezary Pazura

Cezary Pazura wie, jak podbić media społecznościowe, w których co rusz dzieli się z fanami wydarzeniami ze swojego życia. Tym razem poszedł na całość. W najnowszym wpisie aktor oznajmił fanom, że odtąd będzie łysy. - Po co mi włosy? - stwierdził.

Cezary Pazura zgolił włosy

Aktor postawił na zmiany, w związku z tym, wraz z początkiem wiosny, złapał za maszynkę. Na jego głowie nie ma już włosów, co ewidentnie go cieszy. Z wpisu Cezarego Pazury dowiemy się, że w nowym wydaniu, jest mu znacznie wygodniej. Jednak wątpliwość budzi data publikacji fotki - aktor wrzucił ją w Prima aprillis. Czy aby na pewno nie zażartował sobie z fanów?
- Zmiana image’u....i jaka wygoda! Polecam - czytamy.

Cezary Pazura zgolił się na łyso: fani zaskoczeni

Wielbiciele aktora nie spodziewali się u niego takiej zmiany. Cezary Pazura ewidentnie zaskoczył ich, publikując zdjęcie z łysą głową. - Oglądałam dzisiaj "Tajemnicę zawodową" i myślałam o kolorze pana włosów. Nie wiem, dlaczego w ogóle zwracałam uwagę na pana włosy. Na co teraz będę patrzyła? - napisała jedna z fanek.
- Przez chwilę myślałam najpierw, że mój teść Instagrama odkrył - dodała inna.
- Czekałam na taką chwilę, aby zobaczyć wujka Czarka łysego - czytamy.
Pod wpisem Czarka pojawiły się nie tylko komentarze jego wielbicieli. Dali o sobie znać także żona oraz przyjaciele aktora.
- W końcu wyglądasz jak człowiek. Witaj w klubie - pisał Janusz Chabior.
- Pazur przestań, bo producenci zaczynają wydzwaniać - dodała Edyta Pazura sugerując, że nowa fryzura jej męża to prawdopodobnie charakteryzacja.

Cezary Pazura - życie prywatne

Cezary Pazura i Edyta Pazura od 11 lat tworzą jedno z najbardziej zgranych małżeństw w polskim show-biznesie. Aktor został tatą po raz pierwszy w 1990 r. Wtedy na świat przyszła jego córka Anastazja z małżeństwa z Żanetą Pazurą. Wraz z Edytą Pazurą mają troje dzieci , Amelię (ur. w 2009 r.), Antoniego Józefa (ur. w 2012 r.) i Ritę (ur. w 2018 r.).
Para poznała się czternaście lat temu w pociągu z Krakowa do Warszawy. Cezary Pazura był już popularnym aktorem, a Edyta dziewiętnastoletnią studentką Uniwersytetu Jagiellońskiego. Atrakcyjna blondynka od razu wpadła w oko aktorowi, ale nie od razu dała po sobie poznać, że jest nim zainteresowana. Zakochanych dzieli 26 lat różnicy.
– Bardzo mi się przypatrywał, a ja udawałam, że go nie widzę – wyznała po latach Edyta w jednym z wywiadów.
– Spojrzałem na nią i pomyślałem: "Boże, jaka piękna dziewczyna!". Poznaliśmy się w tym właściwym momencie. Gdyby to zdarzyło się piętnaście lat wcześniej, Edyta miałaby pięć lat i żadna miłość nie mogłaby się nam przydarzyć – dodał wówczas Cezary.
Zobacz też:
Zobacz wideo: Cezary Pazura od 5 lat prowadzi kanał na YouTube: Dostałem już trzy Oscary od moich fanów
Autor: Oskar Netkowski

Odkryj legendarne tytuły i zapomniane klasyki

Pozostałe wiadomości