Gwiazdy

"Szczepienie to sprawa życia i zdrowia innych". Wystartował klip z udziałem Cezarego Pazury

Gwiazdy

Cezary Pazura

Cezary Pazura został ambasadorem kampanii #SzczepimySię. Od 12 stycznia aktora będziemy mogli usłyszeć w spotach radiowych, w których zachęca Polaków do szczepień przeciw COVID-19, a już teraz pojawił się klip z jego udziałem.

Cezary Pazura ambasadorem kampanii #SzczepimySię

Tuż po rozpoczęciu nowego roku Cezary Pazura poinformował swoich fanów, że został ambasadorem kampanii, która ma zachęcać Polaków do poddania się zabiegowi szczepienia przeciwko COVIC-19 oraz wskazywać, gdzie należy szukać wiarygodnych źródeł informacji na ich temat.

- Warto się szczepić przeciw COVID-19 dla siebie i innych. Niedługo usłyszycie mnie w kampanii #SzczepimySię" - napisał wówczas na Instastory, gdzie opublikował kilka zdjęć ze studia nagraniowego.

W poniedziałek, 11 stycznia miała miejsce premiera wspomnianego przez aktora klipu. Wideo można obejrzeć m.in. na twitterowym profilu Kancelarii Premiera i YouTube.

#SzczepimySię - kampania informacyjna

Od 29 grudnia w przestrzeni radiowej można usłyszeć spoty czytane przez profesjonalnych lektorów, które były inspirowane kampanią telewizyjną z udziałem aktorów – ojca i syna, Stanisława i Mateusza Banasiuków. Na początku stycznia wystartowały również spoty z udziałem Cezarego Pazury. Znany aktor zachęca w nich do szczepień oraz wskazuje, gdzie szukać wiarygodnych źródeł informacji na ich temat. Od 12 stycznia będą emitowane spoty radiowe inspirowane najnowszym wideo z udziałem Cezarego Pazury.

Na ulicach miast w całym kraju zawisły billboardy. Animacje informacyjne na temat szczepień przeciw COVID-19 są już dostępne w mediach społecznościowych Kancelarii Premiera, a w najbliższych dniach Polacy będą mogli zauważyć je także w mediach. W krótkich materiałach wideo możemy usłyszeć głos ambasadora kampanii Cezarego Pazury.

Wizerunkowej kampanii towarzyszą działania informacyjne. Kancelaria Premiera uruchomiła stronę internetową gov.pl/szczepimysie, gdzie znajdują się kompleksowe i sprawdzone informacje na temat szczepionki. Dla obywateli przeznaczona jest również bezpłatna, całodobowa infolinia Narodowego Programu Szczepień przeciw COVID-19, dostępna pod numerem 989.

Zobacz także: Ruszyła akcja testowania na koronawirusa wśród nauczycieli:

>>> Zobacz także:

Maciej Dowbor zachwycił się zdjęciem Kurdej-Szatan z basenu. Reakcja zazdrosnej żony hitem sieci

"Ślub od pierwszego wejrzenia". Łukasz zabrał głos po rozstaniu z Oliwią

20 lat od pierwszego odcinka programu "Big Brother". Jak uczestnicy wspominają udział w kultowym show?

Autor: Iza Dorf

Źródło: PAP / Instagram Cezarego Pazury

Źródło zdjęcia głównego: Dzien Dobry TVN

Pozostałe wiadomości