Gwiazdy

Brooklyn Beckham i Nicola Peltz podpisali intercyzę

Gwiazdy

Autor:
Patrycja
Sibilska
Brooklyn Beckham i Nicola Peltz

Brooklyn Beckham i Nicola Peltz od momentu ogłoszenia swoich zaręczyn, nie schodzą z pierwszych stron gazet. Zagraniczne tabloidy bardzo interesują się ich życiem. Narzeczeni właśnie podpisali intercyzę.

Brooklyn Beckham i Nicola Peltz - zaręczyny i ślub

Brooklyn Beckham i Nicola Peltz poznali się w 2017 roku. Spotykać się zaczęli dwa lata później. Od tego czasu para jest nierozłączna. W lipcu 2020 roku Nicola przyjęła oświadczyny Brooklyna. Oboje na swoich profilach opublikowali romantyczne wyznania.

Zagraniczne gwiazdy

Wschodzące gwiazdy Hollywood
Wschodzące gwiazdy Hollywood Dzień Dobry TVN
wideo 2/10

"Dwa tygodnie temu poprosiłem moją bratnią duszę o rękę, a ona powiedziała tak. Jestem najszczęśliwszym człowiekiem na świecie

Nie mogę się doczekać, aby spędzić resztę mojego życia u Twojego boku. Twoja miłość jest najcenniejszym darem

Ślub odbędzie się 9 kwietnia, w wartym 76 mln funtów domu rodziny Peltzów. To niejedyna ich posiadłość, są oni bowiem potężną i niezwykle bogatą amerykańską dynastią (wartość majątku Nelsona Peltza szacuje się na 1,7 mld dolarów). Skromnych 360 milionów funtów rodziny pana młodego wypada przy tych kwotach blado.

Brooklyn Beckham i Nicola Peltz podpisali intercyzę

Informacja o intercyzie pojawiła się w momencie, gdy przygotowania do zbliżającej się ceremonii i przyjęcia w rezydencji rodziny Peltzów w Palm Beach na Florydzie nabierają tempa. Dokument, jaki zdecydowali się podpisać przyszli państwo młodzi, gwarantuje że w przypadku rozwodu żadna ze stron nie wzbogaci się o majątek drugiej osoby. Decyzja pary nie dziwi, choć nie jest przesadnie romantyczna.

Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Pełne odcinki znajdziesz w serwisie Player.pl.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor:Patrycja Sibilska

Źródło zdjęcia głównego: Taylor Hill/ Getty Images

Pozostałe wiadomości