Gwiazdy

Victoria i David Beckhamowie świętują 22. rocznicę ślubu. Żona przygotowała wyjątkowy prezent dla ukochanego

Gwiazdy

Victoria i David Beckhamowie. Nie ma chyba drugiego tak zaskakującego małżeństwa, któremu nie dawano szans, a oni nadal są w sobie szaleńczo zakochani. Po wielu burzach, plotkach o romansach i nieudanych inwestycjach, właśnie obchodzą kolejną rocznicę ślubu. Razem.

Victoria i David Beckhamowie - 22. rocznica ślubu

Historia Victorii i Davida udowadnia, że czasem silna wola, by walczyć o związek, wielka miłość, ale i troska o dzieci, potrafią pokonać wiele przeciwności losu. Gdy była członkini zespołu Spice Girls poznała znanego piłkarza, niewielu wierzyło, że potrafią stworzyć poważny związek, który przetrwa dłużej niż kilka lat. Oboje wcześniej wiązali się z różnymi partnerami i nie mieli za sobą długich związków.

Ku zdziwieniu wszystkich Victoria i David, mało tego, że przeżyli razem 22 lata, to jeszcze doczekali się czwórki dzieci.

Ich wesele 4 lipca 1999 r. w Irlandii było wielkim wydarzeniem. David był pod ogromnym wrażeniem żony, to on zaaranżował też ich pierwsze spotkanie. Po dwóch latach nie miał więc wątpliwości, że to właśnie ta jedyna. Na wesele wydano ponad milion dolarów, planowane było w szczegółach przez 14 miesięcy, a zdjęcie stylizowane na kadr z filmu "Robin Hood" sprzedano jednemu z magazynów. Na weselu gościem honorowym był ich syn, czteromiesięczny wówczas Brooklyn.

Para doczekała się jeszcze trójki dzieci. Na początku września 2002 roku urodził się Romeo, który idzie w ślady ojca. Niecałe trzy lata później do rodziny dołączył Cruz, dziś mały model. Ogromnym szczęściem była także jedyna córka, Harper, która urodziła się po dłuższej przerwie. Dziewczynka w lipcu będzie obchodzić 11. urodziny.

Recepta na udany związek Victorii I Davida Beckhamów

Trzeba przyznać, że Victoria i David zawsze bardzo się wspierali. To była ich walka z przeciwnościami losu, ale przede wszystkim recepta na udane małżeństwo. Gdy David chciał grać dla LA Galaxy, Victoria przeprowadziła się razem z nim, choć zdecydowanie wolała pozostać w Anglii. Z kolei, gdy rozpadł się zespół Spice Girls i Victoria postanowiła zostać projektantką, mąż również ją w tym wspierał, choć pierwsze recenzje jej projektów były druzgocące. Obecnie była piosenkarka jest cenioną projektantką, a na jej pokazach mody pojawiają się najważniejsze osoby z branży.

Za zasługi dla brytyjskiej mody Beckham odebrała w 2017 roku z rąk księcia Williama Order Imperium Brytyjskiego. Jej mąż taki sam otrzymał w 2003 roku od królowej Elżbiety II. W ten sposób para awansowała do angielskiej arystokracji.

Beckhamowie na swoich kontach w mediach społecznościowych oprócz tego, że dzielą się informacjami ze swojego życia zawodowego, chętnie pokazują też fragmenty z życia prywatnego. I to właśnie zjednuje serca fanów. Często bowiem na zdjęciach i filmach widzimy ciepłe i rodzinne relacje, które sprawiają także, że Victoria, bardzo długo odbierana jako chłodna i nieprzyjemna osoba, zyskała miano wspaniałej mamy i żony.

Na 22. rocznicę ślubu przygotowała także wyjątkowy film dla swojego męża. Na kilkunastu ujęciach pokazała Davida jako wspaniałego ojca i partnera.

Życzymy Beckhamom kolejnych wspaniałych rocznic!

Zobacz także:

Mel B w poruszającym spocie dotyczącym przemocy domowej. Dlaczego gwiazda Spiece Girls chce nagłaśniać temat?

Spice Girls powraca? Zbliża się 25. rocznica założenia grupy

Nowi Beckhamowie w polskim show-biznesie? Koroniewska w stylizacji na Victorię

Obejrzyj również: Brooklyn Beckham i jego narzeczona Nicola Peltz kupili swój pierwszy dom w Beverly Hills za ponad 10 mln dolarów

Autor: Ewa Podleśna-Ślusarczyk

Pozostałe wiadomości