Najnowsze

Victoria Beckham wrzuciła do sieci zdjęcie Davida z basenu. Piłkarz pokazał pośladki

Najnowsze

Autor:
Oskar
Netkowski

Beckhamowie doskonale wiedzą, jak zwrócić na siebie uwagę. Legendy światowego show-biznesu od lat żyją na świeczniku i chętnie pokazują swoje życie prywatne w Internecie. Tym razem za sprawą Victorii cały świat może zobaczyć pośladki jej męża. Widok półnagiego Davida to nie lada gratka dla fanów.

Beckhamowie i ich kolorowe życie

Choć projektantka mody, a niegdyś jedna ze Spicetek i jej mąż, były piłkarz, niejednokrotnie pokazywali w sieci kulisy życia rodzinnego, to przez lata w show-biznesie rzadko zapraszali kamery do swojego świata. Stronili także od medialnych skandali i pilnie strzegli wizerunku całej rodziny. Już niedługo na swoich zasadach pokażą, co działo się w ich życiu od kulis. Nadciąga bowiem film dokumentalny o jednej z najsłynniejszych rodzin na świecie. Victoria i David Beckham zapowiedzieli, że wkrótce dowiemy się o ich życiu znacznie więcej, niż to, co dotychczas mówili w wywiadach i co czytaliśmy w kolorowej prasie. Para podpisała kontrakt opiewający na kwotę 20,6 mln dolarów z jedną z popularnych platform streamingowych.

Jeszcze kilka lat temu sensację i zainteresowanie mediów budzili głównie piłkarz i Posh Spice. Jednak za każdym razem, kiedy para witała na świecie kolejne dziecko, oczy mediów skierowane był również w ich stronę. Przypomnijmy, że Beckhamowie wychowują trzech synów: 22-letniego Brooklyna, 19-letniego Romeo Jamesa i 16-letniego Cruza oraz 10-letnią córkę Harper.

Dokument o rodzinie Davida i Victorii, według pierwszych pogłosek, będzie gotowy dopiero wiosną 2022 r.

David Beckham nago

Dzięki social mediom znacznie częściej niż dawniej możemy podejrzeć, co słychać u jednej z najbardziej rozchwytywanych i wpływowych rodzin w show-biznesie. Tym razem Victoria pokazała fanom, jak spędza weekend u boku ukochanego. Zdjęcie z basenu rozgrzało sieć.

- Udanej niedzieli. Zdjęcie zrobiłam ja - czytamy we wpisie projektantki mody.

Zobacz też:

Victoria i David Beckhamowie świętują 22. rocznicę ślubu. Żona przygotowała wyjątkowy prezent dla ukochanego Victoria i David Beckhamowie szykują o sobie film dokumentalny. "Zrobią to na własnych zasadach"

Newsy z UK: Harry nie lubi Hollywood, Elżbieta II zrezygnowała z fryzjera, a David Beckham łysieje

Autor:Oskar Netkowski

Źródło zdjęcia głównego: Agencja TVN/x-news

Pozostałe wiadomości