Gwiazdy

Newsy z UK: Harry nie lubi Hollywood, Elżbieta II zrezygnowała z fryzjera, a David Beckham łysieje

Gwiazdy

Co nowego słychać u brytyjskich gwiazd i członków rodziny królewskiej? Całkiem sporo, szczególnie, że obostrzenia i wszechobecny lockdown zaczynają się nieco luzować. O newsach z życia znanych i lubianych we wtorkowym wydaniu Dzień Dobry TVN opowiedziała nasza korespondentka na Wyspach, Anna Senkara.

Co nowego u Harry'ego i Meghan?

Harry i Meghan drugą rocznicę swojego ślubu obchodzili w Los Angeles, na własnym tarasie. Popijali koktajle i jedli dobre meksykańskie jedzenie, rozmawiając z rodziną przez telefon, donoszą brytyjscy korespondenci.

Podobno Harry nie najlepiej odnajduje się w nowej rzeczywistości. W przeciwieństwie do jego żony, która w show-biznesie czuje się jak ryba w wodzie. Brytyjskie media donoszą, że Meghan namawia Harry’ego na udział w reality-show. On jednak pozostaje sceptyczny. Dobrze pamięta, co wydarzyło się ostatnim razem, gdy Sussexowie wzięli udział w dokumencie „Harry and Meghan: An African Journey”, w którym Meghan poskarżyła się na swój los, co wywołało falę krytyki wokół pary. To był początek końca ich kariery na brytyjskim dworze, bowiem w styczniu doszło do Megxitu, czyli rezygnacji przez parę z pełnienia obowiązków królewskich.

W sierpniu 2020 r. wydana zostanie również biografia pary „Finding freedom”. Można ją kupić już teraz, w przedsprzedaży za 13 funtów, czyli około 65 zł. To autoryzowana biografia, która na pewno dostarczy nie tylko ciekawych, ale i nowych informacji na temat Sussexów.

Sobowtórka Meghan Markle narzeka na brak zleceń

37-letnia Sarah, znana jako sobowtórka Meghan Merkla, pożaliła się mediom na swoją pogarszającą się sytuację finansową. Źródłem dochodów mieszkającej w Manchesterze kobiety do tej pory były wizyty na różnego rodzaju eventach, spotkaniach, a także w telewizji. Za każdy taki występ dostawała 400 funtów (czyli około 2 tys. złotych). Sussexowie przenieśli się jednak za ocen, więc liczba zaproszeń spływających do Sarah zmalała.

Sarah twierdzi, że nie jest łatwo być Meghan, dlatego że trzeba chodzić na jogę, jeść to, co Meghan i nosić doczepiane włosy

- zacytowała kobietę dziennikarka, Ania Senkara.

Elżbieta II sama sobie układa włosy

Tak ważne wydarzenia światowe jak pandemia są dla królowej Elżbiety II przyczynkiem do wygłoszenia oficjalnego przemówienia. Brytyjczycy jak zawsze komentowali je w swoich mediach szeroko. Dużo mówiło się szczególnie o włosach Elżbiety II. Jak donosi Ania Senkara, królowa na tę okoliczność uczesała się sama. Co istotne, powodem wcale nie było zamknięcie salonów fryzjerskich. Te bowiem w Wielkiej Brytanii działają niezmiennie cały czas, nawet w czasie izolacji. Niezależnie jednak od przyczyny, efekt jest naprawdę udany.

Jak mówią pałacowe źródła, ona sama umyła włosy, wysuszyła i zakręciła na szczotkę. Podobno praktyka fryzjerska jest tutaj nabyta wraz z latami, dlatego że królowa co roku jeździ do Szkocji, gdzie dba o siebie sama, co świadczy o niesamowitej kondycji. Za dwa lata będziemy obchodzić jej platynowy jubileusz – 70 lat na tronie

- mówi Senkara.

Co słychać u Gary’ego Barlowa?

Barlow, frontman zespołu Take That, zagrał podczas poprzedniego jubileuszu. Czy możemy więc spodziewać się, że zrobi to ponownie? Bardzo możliwe. Szczególnie, że ostatnio o Garym znów zrobiło się głośno za sprawą jego aktywności na Twitterze – Barlow łączy się ze znakomitymi muzykami z całego świata i wspólnie z nimi występuje w przestrzeni internetowej. Koncertował już z Chrisem Martinem, Craigiem Davidem, Jamesem Bluntem czy Nicole Scherzinger.

David Beckham łysieje

Dla Brytyjczyków włosy Davida Beckhama od zawsze były frapującym tematem. Piłkarz Manchesteru United zmieniał uczesanie niemalże co sezon, z czego stał się znany. Nic więc dziwnego, że media wyspiarskie tak przeżywają fakt, że sportowiec traci włosy. Według magazynu „Heat”, Victoria Beckham jest jednak z tego faktu zadowolona, ponieważ sądzi, że dzięki temu David będzie miał nieco mniej adoratorek.

Zobaczcie wszystkie fryzury Davida w wideo z udziałem Ani Senkary.

Zobacz także:

Jakub Rzeźniczak po raz pierwszy pokazał córeczkę. "Twoja kopia, Kubuś!"

Aleksandra Domańska już tak nie wygląda. Zobacz metamorfozę aktorki. "Księżna Diana"

Marta Wiśniewska oczami dzieci. „Mamy dużo wspólnych pasji i fajnie się w tym zgrywamy”

Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Pełne odcinki znajdziesz w serwisie Player.

Autor: Anna Mierzejewska

Pozostałe wiadomości