Gwiazdy

Książę Harry przeszedł załamanie nerwowe? Mąż Meghan Markle miał trafić do szpitala

Meghan i Harry

x-news

Gwiazdy

Książę Harry przeszedł załamanie nerwowe? Mąż Meghan Markle miał trafić do szpitala

Meghan i Harry

x-news

Po przeprowadzce za ocean książę Harry miał przechodzić załamanie nerwowe. Z powodu tych problemów trafił do szpitala psychiatrycznego. Takie niepokojące informacje podaje zagraniczna prasa. Co się dzieje z mężem Meghan Markle? 

Książę Harry w szpitalu?

W amerykańskiej prasie pojawiły się budzące niepokój informacje dotyczące stanu zdrowia księcia Harry'ego. Kłopoty wnuka brytyjskiej królowej Elżbiety II miały się pojawić po tym, jak wraz z żoną Meghan Markle opuścił dwór i wyprowadził się do Stanów Zjednoczonych.

O tym, że Harry przechodzi załamanie nerwowe, napisał "Globe". Magazyn powołał się na anonimowego informatora.

Meghan zmusiła go do porzucenia rodziny, przyjaciół i kraju rodzinnego, by robić karierę w Hollywood. Dla niego zamieniło się to w koszmar. Czuje się zagubiony i samotny. W Stanach nie ma żadnych przyjaciół. Jedyni ludzie, których widuje, to celebryci, a Meghan robi wszystko, by wrócić do aktorstwa
Książę Harry przeszedł załamanie nerwowe?

Czekamy na oficjalne potwierdzenie lub zdementowanie tej informacji. Ani Harry, ani Meghan na razie nie odnieśli się do tych doniesień. Sprawę postanowił wyjaśnić serwis Gossip Cop, który specjalizuje się w wyszukiwaniu plotek i ich sprawdzaniu. Sensacyjne informacje o księciu i jego problemach zdrowotnych nazwano "absolutnymi bredniami".

Książę Harry i Meghan Markle - napięte stosunki z prasą

Kilka tygodni temu, mieszkający obecnie w Los Angeles, Meghan i Harry wysłali oficjalne pismo do brytyjskich tabloidów, w którym poinformowali, że zrywają z nimi współpracę. Następnie Markle wniosła pozew do sądu przeciwko wydawcy gazety "Daily Mail on Sunday", w którym zarzuca naruszenie prywatności oraz praw autorskich. Chodzi o publikację głośnego listu byłej księżnej do jej ojca. Wydawcy zdecydowali się na to wbrew woli autorki, ingerując w bardzo osobistą treść dokumentu.

Roszczenia Meghan nie spotkały się jednak ze zrozumieniem. 1 maja Sąd Najwyższy w Londynie odrzucił wniosek. Sędzia stwierdził jednocześnie, że są podstawy do rozpatrzenia sprawy, ale nie w obecnej formie pozwu. Wydawca gazety domaga się, by Markle zapłaciła koszty rozprawy w wysokości 50 tys. funtów.

Książę Harry i Meghan Markle - historia miłości

Poznali się w 2016 roku przez wspólnych znajomych. Przez cztery miesiące udawało im się randkować w tajemnicy, aż w końcu świat się o nich dowiedział.  

31 października 2016 roku "Sunday Express" poinformował opinię publiczną o ich związku. 27 listopada 2017 roku para ogłosiła zaręczyny. Ślub odbył się 19 maja 2018 roku. Przed telewizorami śledziło go 20 mln Brytyjczyków. Rok później, 6 maja 2019 roku na świat przyszło pierwsze dziecko pary, Archie Harrison Mountbatten-Windsor. 

W styczniu tego roku świat obiegła wiadomość, że Meghan i Harry zrezygnowali z funkcji królewskich. Wyprowadzili się z synkiem do Los Angeles, gdzie żyją jak zwykli Amerykanie, z dala od brytyjskiego dworu.

Zobacz też:

Co sądzisz o tym artykule?
61
8
Wybrane dla Ciebie
Komentarze
0