Gwiazdy

Symboliczny początek nowego życia. Książę Harry i Meghan Markle wezmą drugi ślub?

Książę Harry, Meghan Markle

Cover Video/x-news

Gwiazdy

Symboliczny początek nowego życia. Książę Harry i Meghan Markle wezmą drugi ślub?

Książę Harry, Meghan Markle

Cover Video/x-news

Książę Harry i Meghan Markle niedawno zrezygnowali z pełnienia oficjalnych funkcji w rodzinie królewskiej. Teraz według zagranicznych mediów planują przypieczętować nowy rozdział życia odnowieniem przysięgi małżeńskiej. Oto, jak może wyglądać ich ceremonia.

Książę Harry i Meghan Markle wezmą drugi ślub?

Wraz z ostatnim dniem marca książę Harry i Meghan Markle pożegnali się z oficjalnymi funkcjami pełnionymi w rodzinie królewskiej. Obecnie mieszkają w Stanach Zjednoczonych i, jak donoszą zagraniczne media, planują tam odnowić przysięgę małżeńską. Miałby to być symboliczny początek ich nowego życia. Według informatora magazynu „Heat” ich „bosa” ceremonia odbyłaby się w Los Angeles, w miejscu z widokiem na ocean, zaś przyjęcie weselne w posiadłości Sussexów lub któregoś z ich sławnych znajomych.

Kto pojawiłby się na ceremonii?

Choć potencjalna ceremonia miałaby intymny charakter, nie zabrakłoby na niej prawdziwej śmietanki gwiazd. Według zagranicznej prasy na liście gości znaleźliby się m.in. George i Amal Clooneyowie, Jennifer Lopez z Aleksem Rodriguezem, Beyonce i Jay-Z, Elton John i David Furnish, Serena Williams oraz bliscy przyjaciele księcia i księżnej czy Doria, matka Meghan. Na ten moment data ewentualnego drugiego ślubu nie jest znana – problemem jest przede wszystkim panująca pandemia koronawirusa. Na razie też książęca para nie potwierdziła doniesień o odnowieniu przysięgu.

Ślub księcia Harry’ego i Meghan Markle w Windsorze

Książę Harry i Meghan Markle pobrali się w maju 2018 roku podczas uroczystej ceremonii ślubnej w kaplicy św. Jerzego na zamku w Windsorze. Pannę młodą do ołtarza odprowadził wtedy książę Karol, a młodzi złożyli przysięgę przed arcybiskupem Canterbury Justinem Wekbym. W tym wyjątkowym momencie parze towarzyszyła rodzina królewska z królową Elżbietą II na czele oraz zaproszenie gości, w tym m.in. Victoria i David Beckhamowie, Oprah Winfrey, Amal i George Clooneyowie czy obsada serialu „W garniturach”, w którym grała Meghan Markle. Transmitowany w wielu krajach ślub kosztował ok. 32 mln funtów brytyjskich. 

Zobacz także:

Co sądzisz o tym artykule?
50
8
Wybrane dla Ciebie
Komentarze
0