Dzień Dobry Extra

Sylwia Grzeszczak podczas izolacji odkrywa nowe pasje. "W końcu się tego uczę"

Dzień Dobry Extra

Sylwia Grzeszczak podczas izolacji odkrywa nowe pasje. "W końcu się tego uczę"

Sylwia Grzeszczak izolację spędza w Poznaniu wraz z córeczką, Bogną. Artystka przyzwyczajona do ciągłego ruchu i bycia w trasie wyraziła nadzieję, że sytuacja szybko wróci do normy. Piosenkarka jednak się nie nudzi - odkrywa nowe pasje i koncertuje z domu. Muzyczną niespodziankę Sylwia przygotowała także dla widzów Dzień Dobry TVN

Sylwia Grzeszczak rozwija pasje podczas pandemii

Piosenkarka nie próżnuje i podczas izolacji rozwija swoje pasje. Artystka, która do tej pory bardzo dużo koncertowała, we własnym domu była raczej gościem, dlatego docenia możliwość zaszycia się i korzysta z tego, ile tylko się da. Jakie pasje rozwija Grzeszczak? Zdradziła to na antenie. 

Jestem kurą domową. W końcu mam czas na pranie i gotowanie. Nareszcie uczę się gotować

- przyznała ze śmiechem Sylwia, wyznając, że w trasie jadła głównie w restauracjach typu fast food. Wokalistka uczy się także języka angielskiego. 

Uczę się tego języka non stop, jestem wiecznie początkującym uczniem. Jakoś to idzie, bo czasu jest dużo i dla rodziny, i na naukę. Wolałabym oczywiście jednak, żeby ta sytuacja się zmieniła i żebyśmy mogli wyjść z domu i funkcjonować na zewnątrz

- dodała Sylwia. Nie ma się co dziwić - Grzeszczak to prawdziwe zwierzę sceniczne. Piosenkarka na scenie czuje się jak ryba w wodzie. Liczymy więc, że już niedługo będzie mogła na nią powrócić.

Na razie, Sylwia przygotowała dla widzów Dzień Dobry TVN muzyczną niespodziankę - live z jej domu. Posłuchajcie Sylwii Grzeszczak w utworze "Pożyczony". 

Sylwia Grzeszczak - kariera

Sylwia zadebiutowała na scenie już w wieku pięciu lat, występując w programie "Od przedszkola do Opola". Doświadczenie zdobywała także w szkole muzycznej, zaś swój pierwszy studyjny album "Ona i on" wydała w 2008. Nagrała go wraz z Liberem. Później rozpoczęła karierę solową, która zaowocowała trzema płytami: Sen o przyszłości (2011), Komponując siebie (2013) i Tamta dziewczyna (2016). Wszystkie jej płyty pokryły się platyną. W 2014 roku Sylwia Grzeszczak poślubiła Marcina "Libera" Piotrowskiego, a roku później na świat przyszła córeczka pary - Bogna. 

Zobacz także:

Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Pełne odcinki znajdziesz w serwisie Player.

Co sądzisz o tym artykule?
95
8
Wybrane dla Ciebie
Komentarze
0