Gwiazdy

Victoria i David Beckhamowie szykują o sobie film dokumentalny. "Zrobią to na własnych zasadach"

Gwiazdy

Aktualizacja:

Victoria i David Beckhamowie nieczęsto zapraszali kamery do swojego życia. Stronili od medialnych skandali i przez lata w show-biznesie pilnie strzegli wizerunku całej swojej rodziny. Teraz na swoich zasadach pokażą swoje życie od kulis. Nadciąga film dokumentalny o jednej z najbardziej uwielbianych rodzin na świecie.

Beckhamowie to niepodważalnie jedna z najbardziej rozchwytywanych i wpływowych rodzin w show-biznesie. Przez lata popularności zrzeszyli sobie miliony fanów na całym świecie. I to zwłaszcza z myślą o wielbicielach hollywoodzkiej rodziny powstanie film dokumentalny.

Powstaje film dokumentalny o Beckhamach

Jeszcze kilka lat temu sensację i zainteresowanie mediów budzili głównie piłkarz i projektantka mody. Ale za każdym razem, kiedy para witała na świecie kolejne dziecko, oczy mediów skierowane był również w ich stronę. Przypomnijmy, że para wychowuje trzech synów oraz córkę: 9-letnią Harper, 21-letniego Brooklyna, 18-letniego Romeo Jamesa i 15-letniego Cruza.

"Posh Spice" i David Beckham zapowiedzieli, że już wkrótce dowiemy się o życiu ich rodziny znacznie więcej, niż to, co dotychczas mówili w wywiadach i to, co czytaliśmy w kolorowej prasie. Para podpisała kontrakt opiewający na kwotę 20,6 mln dolarów z platformą streamingową Netflix.

Barbara Pasek w ostatnim wydaniu Dzień Dobry TVN podzieliła się z widzami tą ekscytującą nowiną.

Beckhamowie zdecydowali się na dokument, czego jeszcze nie było. Oni chronią swoje życie prywatne. I mimo tego, że świat się nimi interesuje, to w ich zakamarki nie mamy dojścia

- zapowiedziała dziennikarka.

Co zobaczymy w dokumencie o Beckhamach?

Pokażą w nim nie tylko swoje teraźniejsze życie, ale także materiały archiwalne: urodziny, wakacje, a nawet pierwsze randki Davida i Victorii z lat 90., kiedy jeszcze się ukrywali

- skwitowała Barbara Pasek.

Victoria Beckham i jej skandaliczny wizerunek

Ciekawym wątkiem w filmie może być historia Victorii Beckham, która w latach 1996-2000 była jedną z największych idolek nastolatków na całym świecie. Girlsband Spice Girls cieszył się wówczas ogromną popularnością. Victoria jako jedna ze "Spicetek" do dziś uchodzi za modowego kameleona. Zaczynając karierę muzyczną, miała ogromne pole do modowego popisu, z którego zresztą czerpała garściami. Przebierała w coraz to bardziej szalonych stylizacjach, wyznaczając nowe trendy.

Co ciekawe, wizerunek Victorii początkowo uchodził za kiczowaty. Podczas występów z girlsbandem Spice Girls dawała widoczny upust swojej buntowniczej naturze. Minęło sporo czasu, zanim modelka zrezygnowała z tipsów i doczepianych włosów po to, żeby stać się dojrzałą kobietą, żoną, matką, aż w końcu projektantką z ogromnym wyczuciem stylu i smaku.

David Beckham - najpopularniejszy piłkarz na świecie

David Beckham pierwsze kroki na murawie stawiał w klubie piłkarskim Tottenham FC. Karierę zawodową rozpoczął w klubie Manchesterze United. 31 stycznia 2013 r. został zawodnikiem Paris Saint-Germain, z którym związał się półroczną umową. 16 maja tego samego roku ogłosił zakończenie kariery.

Dodajmy, że w latach 2003-2004 nazwisko Beckham było najczęściej wyszukiwanym w Google tematem związanym ze sportem. W 2015 r. natomiast amerykański magazyn "People" uznał Davida Beckhama za najseksowniejszego mężczyznę na świecie.

Dokument o Beckhamach - kiedy premiera?

Dokument o rodzinie Davida i Victorii Beckham, według pierwszych pogłosek, będzie gotowy dopiero wiosną 2022 r.

Zobacz też:

Rodzina Beckhamów ochrzciła swoje dzieci. Chrzestnymi zostały znane gwiazdy

Victoria Beckham pozwana przez byłą pracownicę. O co krawcowa oskarża projektantkę?

Piękni, sławni, bogaci. David i Victoria Beckhamowie świętują 21. rocznicę ślubu

Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Pełne odcinki znajdziesz w serwisie Player.

Autor: Oskar Netkowski

Pozostałe wiadomości