Bliźniaczki z "Gogglebox. Przed telewizorem" zamieniały się podczas randek. Jak reagowali na to mężczyźni?

Autor:
Karolina
Kalatzi
Reporter:
Karolina Kalatzi
Bliźniaczki z "Gogglebox. Przed telewizorem" o chłopakach

Bliźniaczki z "Gogglebox. Przed telewizorem" są jednymi z najbardziej popularnych uczestniczek programu TTV. Chętnie dzielą się z widzami niesamowitymi historiami, które im się przytrafiają. W rozmowie z serwisem dziendobry.tvn.pl opowiedziały o tym, jak w młodości wykorzystywały to, że tak trudno je od siebie odróżnić. 

Bliźniaczki z "Gogglebox" wykorzystywały to, że są identyczne

Nie da się ukryć, że niesamowite podobieństwo to znak rozpoznawczy sióstr, które w błyskawicznym tempie zaskarbiły sobie sympatię widzów TTV. Energiczne, radosne, z zarażającym uśmiechem - takie są Agnieszka Kuszewska i Ewa Rogalska. Nie potrafią usiedzieć na miejscu, spędzają razem każdą wolną chwilę i nie wyobrażają sobie bez siebie życia. Na profilach w mediach społecznościowych pokazują śmieszne filmiki i nagrywają codziennie perypetie.

Intymne rozmowy na dziendobry.tvn.pl

Ewa Zawada o presji, marzeniach i zaburzeniach lękowych
Ewa Zawada o presji, marzeniach i zaburzeniach lękowych
wideo 2/19

Widzowie wiedzą, że po tych siostrach można spodziewać się historii, które poprawiają humor. Podczas rozmowy z Karoliną Kalatzi opowiedziały jedną z anegdotek dotyczących ich młodości i randek.

- Miałam mały wypadek, ale bałam się, że jak nie przyjdę na randkę to stracę chłopaka, więc wysłałam Agnieszkę - zdradziła Ewa. - Ewa mnie poprosiła, żebym wytłumaczyła chłopakowi, że ona ma zranioną nogę i nie mogła przyjść na randkę. On oczywiście nie uwierzył, więc musiał pojechać do nas do domu - dodała Agnieszka.

Wyznały również, że podczas randek się zamieniały, a chłopcy z którymi się spotykały dowiadywali się o tym dopiero po jakimś czasie.

Spełnienie marzeń z dzieciństwa

Od zawsze marzyły o wielkiej karierze - chciały zostać aktorkami lub piosenkarkami. Miłość do śpiewania została im do dziś, co widzowie mogą zaobserwować w mediach społecznościowych, gdzie bliźniaczki często chwalą się swoim talentem wokalnym. Ich spełnieniem marzeń był z kolei udział w programie "Gogglebox. Przed telewizorem". Choć nie zostały gwiazdami rocka, to często zdarza się, że ludzie piszczą na ich widok.

- To działo się stopniowo. Jak zaczęli się na nas patrzeć, coś tam szeptać, to zawsze mówiłyśmy do siebie: "Jestem gdzieś brudna". Wiele osób piszczy na nasz widok. My nie jesteśmy do tego przyzwyczajone. (...) Nas jeszcze nie widać, a już słychać - dodały.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz też:

Autor:Karolina Kalatzi

Reporter: Karolina Kalatzi

Pozostałe wiadomości