Gwiazdy

Nieprzeciętni goście u Kuby Wojewódzkiego. Fani: "To będzie cudowny odcinek"

Gwiazdy

Autor:
Dominika
Czerniszewska
Kuba Wojewódzki

Przed nami kolejny odcinek talk-show Kuby Wojewódzkiego. Na kanapach zasiądą goście, którzy mają liczne grono fanów, czyli Blanka Lipińska, autorka "365 dni" oraz raper donGURALesko. Co będzie tematem przewodnim ich rozmów? Czym nas zaskoczą?

"Kuba Wojewódzki" - nowy odcinek

10 maja - jak co wtorek - na antenie TVN ukaże się premierowy odcinek programu Kuby Wojewódzkiego, który zapowiada się iście ciekawie. W sieci pojawił się już zwiastun, a dziennikarz zapowiedział swoich gości na Instagramie. Zdradził też, jaki temat zostanie poruszony.

O najczęstszych błędach językowych w łóżku oraz o języku generalnie... @blanka_lipinska @djdziadzior

Zobacz wideo: Gwiazdy o związkach

Gwiazdy o związkach

Adrianna Eisenbach opowiedziała o związku z młodszym mężczyzną
Adrianna Eisenbach opowiedziała o związku z młodszym mężczyzną
wideo 2/6

Blanka Lipińska u Kuby Wojewódzkiego. Kim jest gościni?

Blanka Lipińska jest autorką słynnej serii "365 dni", która dostarcza skrajnych emocji polskim czytelnikom. Ostatnio światło dzienne ujrzała ekranizacja erotycznej powieści - "365 dni: Ten dzień". Choć trylogia o Laurze i Massimo ma tylu samo fanów, ilu krytyków, jedno jest pewne - Blanka spełniała swoje marzenie i osiągnęła sukces. W latach 2020–2021 była umieszczona w rankingu najlepszych kobiecych marek osobistych magazynu "Forbes Women".

donGURALesko gościem Kuby Wojewódzkiego

Obok Blanki Lipińskiej na kanapie zasiądzie raper Piotr Górny, znany jako donGURALesko. Jest bez wątpienia postacią nieprzeciętną na polskim rynku muzycznym. Niedługo ukaże się nowa płyta rapera pt. "Mowa ciemna".

- donGURALesko nie daje nam wziąć oddechu. Po świetnie przyjętych Utworach rapowanych z zeszłego roku DZIADZIOR chce nam zaprezentować kolejną porcję najlepszego rapu w kraju. MOWA CIEMNA – bo tak nazywa się dwudziesty czwarty album w dyskografii rapera - brzmi fragment opisu krążka.

Widzowie już nie mogą się doczekać najnowszego odcinka. "Oooooooooo Gural. Ale to będzie petarda!", "To panowie sobie pogadają na poziomie", "Czekam", "Świetny człowiek, melduję się", "To będzie cudowny odcinek", "Gural? No w końcu!" - czytamy pod postem Kuby Wojewódzkiego.

"Kuba Wojewódzki" - gdzie oglądać?

Premierowy odcinek talk-show Kuby Wojewódzkiego we wtorek 10 maja o 22:40 na antenie TVN. Zarówno poprzednie, jak i nowy sezon obejrzysz również w serwisie Player.pl.

Zobacz wideo: "Kuba Wojewódzki". Anna-Maria Sieklucka i Dawid Kubacki

"Kuba Wojewódzki". Anna-Maria Sieklucka i Dawid Kubacki
"Kuba Wojewódzki". Anna-Maria Sieklucka i Dawid Kubacki W najnowszym odcinku "Kuby Wojewódzkiego" pojawią się aktorka Anna-Maria Sieklucka oraz skoczek narciarski Dawid Kubacki. Zobacz zwiastun programu.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz też:

Autor:Dominika Czerniszewska

Źródło zdjęcia głównego: TVN

Pozostałe wiadomości