Gwiazdy

"Mój agent". Cielecka, Stenka i Szapołowska w polskiej wersji francuskiego hitu

Gwiazdy

Autor:
Oskar
Netkowski

Za każdą prawdziwą gwiazdą stoi jej agent. Wie o tym plejada polskich sław, która wzięła udział w zdjęciach do serialu Player Original opartego na francuskiej produkcji "Dix pour cent". Historia opowiada o codziennych zmaganiach pracowników agencji aktorskiej.

"Mój agent" w polskiej wersji

Zapowiadany przez Playera serial cieszy się wybitną obsadą. W rolach gwiazd znani aktorzy wcielą się w samych siebie. W pierwszym z sześciu odcinków sezonu wystąpi Magdalena Cielecka, w drugim Danuta Stenka i Grażyna Szapołowska.

"Prince Charming"

"Prince Charming". Oskar Stańczak o kulisach show
"Prince Charming". Oskar Stańczak o kulisach show Dzień Dobry TVN Online
wideo 2/22

"Mój agent" to serial oparty na francuskiej produkcji "Dix pour cent", która we Francji okazała się ogromnym sukcesem. Prawa do adaptacji zostały do tej pory sprzedane do Polski, Korei Południowej, Indonezji, na Bliski Wschód, Filipiny, do Malezji, Turcji i Włoch. Premierę miała w kwietniu również brytyjska wersja.

"Mój agent" - o czym jest serial?

Jak przekazać sławnej aktorce, że nie zostanie zaangażowana do wymarzonej hollywoodzkiej produkcji? Czy istnieje sposób, by pogodzić zwaśnione od dawna dwie gwiazdy filmu i teatru? W jaki sposób zmusić parę aktorów, którzy nie lubią się prywatnie do zagrania zakochanych? Najlepsi agenci mają swoje sposoby, by okiełznać najbardziej wymagające i kapryśne gwiazdy.

Bohaterami serialu są agenci, którzy pod swoją opieką mają największe gwiazdy filmu, teatru i telewizji. Marek (Marek Gierszał), Aga (Aleksandra Pisula), Gabriel (Maciej Maciejewski) i Mira (Ewa Szykulska) to prawdziwi profesjonaliści. Całą swoją energię i zaangażowanie poświęcają klientom. Wspierają ich oddani asystenci - Ewa (Anna Cieślak) i Julian (Dawid Ściupidro) oraz Zosia (Sylwia Achu), recepcjonistka i aktorka.

Los agencji, w której pracują staje pod znakiem zapytania, gdy umiera jej właściciel, Gustaw (Krzysztof Jasiński). Teraz oprócz codziennych zmagań z niezwykle absorbującymi gwiazdami, cała czwórka będzie musiała walczyć o przetrwanie jednej z najbardziej prestiżowych agencji aktorskich w Warszawie. W tym samym czasie w biurze pojawia się Dorota (Paulina Walendziak), dorosła córka Marka, której istnienie ukrywał przed swoimi współpracownikami i rodziną. Dla dziewczyny świat planów zdjęciowych, scenariuszy, spotkań z gwiazdami jest tym o czym marzy. Przypadek sprawia, że rozpoczyna pracę w agencji, u boku ojca i…wbrew jego woli. Czy rzeczywistość okaże się zgodna z jej wyobrażeniami o kulisach show-biznesu?

"Mój agent" - obsada

W obsadzie serialu znaleźli się Ewa Szykulska, Aleksandra Pisula, Marek Gierszał, Maciej Maciejewski, Anna Cieślak, Paulina Walendziak, Dawid Ściupidro, Sylwia, Achu, Ewa Kaim, Stanisław Linowski, Renata Dancewicz i inni. W roli wiodącej w każdym odcinku pojawi się gościnnie inna polska gwiazda – w pierwszym będzie to Magdalena Cielecka, w drugim Danuta Stenka i Grażyna Szapołowska.

Trwają zdjęcia do dwóch sezonów. Każdy będzie liczył sześć odcinków.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor:Oskar Netkowski

Źródło zdjęcia głównego: TVN

Pozostałe wiadomości