Gwiazdy

Ariana Grande zaręczona. Kim jest szczęśliwy wybranek gwiazdy?

Gwiazdy

Ariana Grande na swoim instagramowym profilu pochwaliła się radosną nowiną. Końcówka tego roku dla amerykańskiej piosenkarki jest wyjątkowo udana, a pierścionek zaręczynowy robi ogromne wrażenie.

Ariana Grande - zaręczyny

W maju tego roku Ariana Grande z Justinem Bieberem nagrała wspólną piosenkę. W teledysku do "Stuck with you" po raz pierwszy zobaczyliśmy piosenkarkę w objęciach nowego chłopaka. Teraz amerykańska gwiazda pochwaliła się kolejnym szczęśliwym wydarzeniem. Na swoim Instagramie opublikowała zdjęcie, na którym eksponuje pierścionek zaręczynowy.

Na zawsze i jeszcze dłużej

- podpisała.

Fani i znajomi gwiazdy nie ustają w gratulacjach. Obserwatorzy cieszą się, że Ariana Grande w końcu jest szczęśliwa. – Jestem taka szczęśliwa. Kocham Was – napisała Kim Kardashian. – Pierścionek jest doskonały. Kocham – zachwycała się Demi Lovato. Zasługujesz na wieczne szczęście – dodała Millie Bobby Brown.

Dalton Gomez – kim jest narzeczony Ariany Grande?

Narzeczony Ariany Grande nazywa się Dalton Gomez. Mężczyzna ma 25 lat – jest młodszy o dwa lata od piosenkarki. I chociaż bardzo chroni swoją prywatność, media dowiedziały się o nim co nieco. Zagraniczne media podają, że Dalton jest agentem nieruchomości. Wybranek Ariany ma zajmować się najbardziej luksusowymi posiadłościami i współpracuje z najbogatszym klientami.

A co najważniejsze - kocha swoją narzeczoną!

Ariana Grande przechodzi do historii. Jest pierwszą kobietą, która przekroczyła 200 mln followersów na Instagramie. Zobacz wideo:

Zobacz też:

Gary Barlow - wokalista Take That o tym jak tworzy przeboje: "Jeśli moja córeczka tańczy, to będzie hit"

Tomasz Barański podsumował swoje życie i karierę niezwykłym filmem. "To było bardzo duże wyzwanie"

4Dreamers kończy działalność. "Jest nam smutno, ale jesteśmy też turbo podekscytowani"

Autor: Anna Korytowska

Pozostałe wiadomości