Gwiazdy

Antoni Królikowski na zdjęciu z synem. "To najtrudniejsze wyzwanie w moim życiu"

Gwiazdy

Autor:
Berenika
Olesińska
Źródło:
Instagram
Antoni Królikowski

Antoni Królikowski został ojcem. Pod koniec lutego na świecie pojawił się jego syn Vincent. Aktor twierdzi, że rola, którą przyszło mu teraz odegrać, w porównaniu z dotychczasowymi wymaga o wiele większej dojrzałości i odpowiedzialności. - Trzymajcie kciuki - prosi swoich fanów pod opublikowaną w sieci fotką, na której tuli synka.

Antoni Królikowski o ojcostwie

Na instagramowym profilu Antoniego Królikowski pojawiła się fotografia, do której aktor pozuje wraz z niedawno narodzonym synkiem. Zawinięty w dziecięcy rożek Vincent znajduje się w objęciach całującego go taty. Jak można wywnioskować z aktywności świeżo upieczonego ojca w mediach społecznościowych, wizerunek niemowlęcia będzie chroniony w sieci, bowiem twarz dziecka jest do tej pory konsekwentnie zasłaniana za pomocą grafik lub odpowiedniej pozy.

Gwiazdy o macierzyństwie

Rodzicielstwo bliskości – przepis na szczęśliwe dziecko?
Rodzicielstwo bliskości – przepis na szczęśliwe dziecko? Dzień Dobry TVN
wideo 2/3

Syn Małgorzaty Ostrowskiej-Królikowskiej w najnowszym poście podjął temat ojcostwa. Można wyczuć, że mimo radości wynikającej z powiększenia się rodziny jest pełen obaw, co przyniesie przyszłość. Nawiązał do napiętej sytuacji na świecie.

- Powstało nowe życie. Rola ojca to będzie najtrudniejsze wyzwanie w moim życiu. Trzymajcie kciuki, żeby młody zawsze żył na świecie pełnym miłości i pokoju - zaapelował aktor.

Magiczna data narodzin Vincenta Królikowskiego

Syn Joanny Opozdy i Antka Królikowskiego przyszedł na świat 22 lutego 2022 roku. Dumny ojciec doszukuje się w dacie narodzin dziecka jakiegoś magicznego pierwiastka. W wywiadzie dla Party.pl wyraził nadzieję, że Vincent "to będzie człowiek, który wpłynie na losy świata". O nadzwyczajności pociechy aktor wspomniał również we wpisie na Instagramie.

- 22.02.2022 przyszedł na świat nasz syn Vincent. Ta data to jednocześnie palindrom i ambigram. Można ją przeczytać w każdą stronę (od lewej do prawej i od prawej do lewej) i brzmi tak samo. W wersji graficznej, jeżeli odwrócisz ją do góry nogami, to również możesz przeczytać tę samą datę. Takim wyrażeniom często przypisuje się magiczne znaczenie. Przewidujemy, że akurat wtedy wydarzy się coś bez wątpienia ważnego. Przypadek? - pytał retorycznie Królikowski.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor:Berenika Olesińska

Źródło: Instagram

Źródło zdjęcia głównego: Fot. Jakub Kaminski/DDTVN/East News

Pozostałe wiadomości