Gwiazdy

Joanna Przetakiewicz chwali swoich synów. Jest jednak cecha, której w nich nie lubi. "To jest czasem problemem"

Gwiazdy

Autor:
Berenika
Olesińska
Źródło:
Plejada.pl
Joanna Przetakiewicz

Joanna Przetakiewicz ma trzech dorosłych synów. Jakimi cechami charakteru wyróżniają się Aleksander, Filip i Jakub? - Nie są do siebie podobni - ocenia założycielka domu mody La Mania. W najnowszym wywiadzie opisała każdego z nich.

Joanna Przetakiewicz. Kim są jej synowie

Joanna Przetakiewicz wyszła za mąż w wieku 20 lat. Owocami trwającego niemal dwie dekady małżeństwa są synowie: Aleksander, Filip i Jakub. Projektantka mody utrzymuje z nimi bardzo bliskie, przyjacielskie relacje. W rozmowie z redaktorką serwisu Plejada oceniła ich wzajemne podobieństwo.

- Oni są mieszanką. Jak patrzysz na nich i ich słuchasz, zaczynasz ich poznawać, to oni nie są do siebie podobni - analizuje w wywiadzie.

Gwiazdy o macierzyństwie

Rodzicielstwo bliskości – przepis na szczęśliwe dziecko?
Rodzicielstwo bliskości – przepis na szczęśliwe dziecko? Dzień Dobry TVN
wideo 2/3

W dalszej części rozmowy nieco bardziej szczegółowo opisuje każdego z dorosłych już mężczyzn. Najmłodszy z nich ma według niej najwięcej energii, zaś starsi wyróżniają się niezwykłą ambicją.

– Mój najmłodszy syn jest najluźniejszy, radosny. Średni syn, Filip, jest totalnym pracoholikiem, ambitnym do szaleństwa, zresztą założył wielki startup w San Francisco, gdzie mieszka od lat. Najstarszy, Aleks, który od prawie ośmiu lat jest prezesem La Manii, też jest niewiarygodnie ambitny i pracowity, co też jest czasem problemem. Ja mu mówię: "Przestań tyle pracować! Idź ze znajomymi na kolację albo do kina z dziewczyną!". Ale to pracoholik, choć to dla niego też pasja - wychwala Przetakiewicz.

Joanna Przetakiewicz docenia dar macierzyństwa

O byciu mamą marzyła od zawsze. Fakt, że sama wychowywała się jako jedynaczka, pomógł jej podjąć decyzję o założeniu większej rodziny. Chwile, w których dowiadywała się, że nosi pod sercem synów, do dziś wspomina jako jedne z najpiękniejszych, które przeżyła.

- Niedawno ktoś zapytał mnie o najszczęśliwszy moment w życiu. To ten, kiedy dowiedziałam się, że zostanę mamą. Pierwszy, drugi i trzeci raz. Tak bardzo tego chciałam. Jako jedynaczka zawsze marzyłam o dużej rodzinie. Opowiadałam przyjaciółkom o swoich planach. Trochę nie dowierzały, że zamiast bawić się i szaleć z nimi w klubach, ja wolałam wyparzać butelki i śpiewać kołysanki. Nic bym nie zmieniła. Ani wtedy, ani teraz - pisała ostatnio na Instagramie.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor:Berenika Olesińska

Źródło: Plejada.pl

Źródło zdjęcia głównego: Fot. Mateusz Grochocki/DDTVN/East News

Pozostałe wiadomości