Gwiazdy

Paweł Deląg opublikował nagranie ze ślubu syna. "Niech miłość będzie naszym wyborem"

Gwiazdy

Autor:
Magdalena
Brzezińska
Paweł Deląg

Paweł Deląg jest dumnym ojcem dwóch synów. Aktor nieczęsto dzieli się z fanami szczegółami z życia prywatnego, jednak tym razem postanowił zrobić wyjątek i opublikował w sieci nagranie ze ślubu starszej pociechy. W poście znalazła się też wzmianka o trudnej sytuacji w Ukrainie.

Syn Pawła Deląga wziął ślub

Paweł Deląg rzadko pokazuje kulisy swojego życia prywatnego, jednak od czasu do czasu decyduje się podzielić z fanami wybranymi informacjami. Aktor nieraz podkreślał, że cieszy się z sukcesów starszego syna, który realizuje się w branży filmowej jako producent. W lutym br. Paweł Junior dostarczył znanemu tacie kolejnego powodu do dumy.

Gwiazdy o związkach

Adrianna Eisenbach opowiedziała o związku z młodszym mężczyzną
Adrianna Eisenbach opowiedziała o związku z młodszym mężczyzną
wideo 2/6

- Mój syn wczoraj wziął ślub. Paweł i Ada wczoraj złożyli sobie małżeńską przysięgę. To piękny dzień dla nich, dla całej rodziny - napisał Paweł Deląg w instagramowym poście opatrzonym nagraniem z ceremonii.

Zobacz wideo: Pomysłowe sesje ślubne i ich historie

Pomysłowe sesje ślubne i ich historie
Pomysłowe sesje ślubne i ich historie Źródło: Dzień Dobry TVN

Paweł Deląg o wojnie w Ukrainie

Trwa wojna w Ukrainie, ale życie polskich rodzin musi toczyć się normalnym torem. Nie oznacza to jednak, że problemy naszych wschodnich sąsiadów schodzą na dalszy plan. Paweł Deląg poruszył ten temat w swoim poście.

- Młodzi chcą patrzeć z ufnością w przyszłość, w przyszłość, w której jest pokój. Bezpiecznie. W ten piękny dzień nasze myśli szły jednak w stronę Ukrainy. W kierunku tych, którzy chowają się w piwnicach, schronach przed rosyjskimi bombami, którzy drżą o życie swoje i swoich bliskich. Tych, którzy dzielnie walczą na pierwszej linii frontu. Stop wojnie, stop nienawiści. Niech miłość będzie naszym wyborem - podkreślił aktor.

Poruszający wpis natychmiast zwrócił uwagę internautów. Wielu z nich przyznało idolowi rację, wyrażając swój sprzeciw wobec rosyjskiej agresji. Inni skupili się na ceremonii zaślubin Pawła Juniora i szczerych powinszowaniach.

"Brawo dla młodych, gratulacje", "Dużo zdrowia oraz miłości", "Wszystkiego dobrego dla młodej pary. Miłość zwycięży. Dobro zwycięży", "Wszystkiego najlepszego na nowej drodze życia", "Najserdeczniejsze życzenia dla młodych. Oby wróciły czasy pokoju, spokoju. Resztą się na pewno zajmą z radością i w miłości" - czytamy w komentarzach.

Zobacz także:

Autor:Magdalena Brzezińska

Źródło zdjęcia głównego: Dzień Dobry TVN

Pozostałe wiadomości