Gwiazdy

Niezwykła miłość Tamary Arciuch i Bartka Kasprzykowskiego. "Byliśmy na siebie skazani"

Gwiazdy

Autor:
Sabina
Zięba
Reporter:
Magda Nabiałczyk
"W jakimś sensie byliśmy na siebie skazani"
"W jakimś sensie byliśmy na siebie skazani"Dzień Dobry TVN
wideo 2/17

Bartek Kasprzykowski i Tamara Arciuch już od kilkunastu lat tworzą szczęśliwy związek. Wspólnie wychowują gromadkę dzieci i z powodzeniem łączą życie prywatne z zawodowym. Jak rozwijało się uczucie między nimi? O tym opowiedzieli w Dzień Dobry TVN.

Związek Bartka Kasprzykowskiego i Tamary Arciuch

Aktorzy poznali się kilkanaście lat temu przy okazji kręcenia serialu, w którym oboje grali. Spędzali wówczas na planie wiele czasu i szybko znaleźli wspólny język. Na początku nie było między nimi głębszych uczuć i tylko się przyjaźnili. Aktorka wyznała: "To było takie porozumienie dusz i serc, ale do momentu, jak stwierdziliśmy, że nie potrafimy bez siebie żyć, to upłynęło trochę czasu". W końcu stworzyli związek, ale nie pamiętają swojego pierwszego pocałunku.

- Działy się dziwne rzeczy, bo ja wyczuwałem jej obecność np. nie widząc jej kompletnie. Czyli wiedziałem, że się zbliża, chociaż jej nie widziałem, ani nie słyszałem. (...) W jakimś sensie byliśmy na siebie skazani. To jest 13-14 lat. Kawał czasu - wyznał Bartek Kasprzykowski w Dzień Dobry TVN.

Wspólnie wychowują trójkę dzieci - 5-letnią córkę Nadię i 13-letniego Michała, natomiast syn aktorki z poprzedniego związku w tym roku skończy 23 lata. Tamara zdradziła: "Jeśli chodzi o dzieci, to Bartek jest ojcem bez zarzutu. Nawet czasami jestem trochę zazdrosna, bo pewne rzeczy umie od nich lepiej wyegzekwować niż ja".

Współpraca Arciuch i Kasprzykowskiego

Jako małżeństwo dzielą się obowiązkami domowymi, choć na początku było z tym ciężko. Umieją także ze sobą doskonale współpracować. Grali w filmie "Między oczy", a od pewnego czasu występują ze spektaklem "Telewizja kłamie" w towarzystwie Bartka Opanii i Adama Fidusiewicza. Wymyślają też cały czas różne projekty, wiedząc, że zawód aktora jest bardzo kapryśny. Chcą mieć zajęcie również wtedy, kiedy nie mają wielu propozycji. Z tego powodu stworzyli kanał na YouTube, gdzie publikują różnorodne, humorystyczne filmiki.

- Już od dawna robimy te swoje projekty, gdzieś tam chcemy się uniezależniać od propozycji, które są albo ich nie ma - mówiła Tamara Arciuch w naszym programie.

- Przedstawienie, które gramy też powstało z tej samej potrzeby. Z potrzeby niezależności, opowiedzenia o czymś, o czym chcemy opowiedzieć, po swojemu - dodał Bartek Kasprzykowski.

Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Pełne odcinki znajdziesz w serwisie Player.pl.

Zobacz także:

Autor:Sabina Zięba

Reporter: Magda Nabiałczyk

Źródło zdjęcia głównego: Dzień Dobry TVN

Pozostałe wiadomości