Bartek Kasprzykowski

  Bartek Kasprzykowski

  Aktorzy Tamara Arciuch i Bartek Kasprzykowski są fanami nordic walkingu. Zaprosiliśmy ich do Dzień Dobry Wakacje, aby powiedzieli, co daje im ta forma rekreacji i jaka jest prawidłowa technika chodzenia z kijkami. Zapytaliśmy również, jakie dystanse pokonują.

  Joanna Koroniewska upubliczniła w mediach społecznościowych nienawistne wpisy pod swoim adresem. Ktoś życzył, aby poroniła. Podobny hejt spotkał Tamarę Arciuch i Bartłomieja Kasprzykowskiego. Jak polskie gwiazdy radzą sobie z tego typu komentarzami? Rozmawiała z nimi reporterka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska.

  Jak gwiazdy obchodziły walentynki? Dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska przeczesała Instagrama w poszukiwaniu informacji! Zobaczcie, co na swoich profilach opublikowali: Robert Lewandowski, Agnieszka Woźniak-Starak, Natalia Jakuła, Tamara Arciuch, Grzegorz Hyży, Weronika Rosati, Wojciech Szczęsny, Katarzyna Warnke, Natalia Kukulska i Piotr Kraśko.

  "Wychodzisz z jednego pokoju, w którym otrzymujesz zwierzenia na temat "straszności" szkoły, przechodzisz przez drugi pokój, w którym jest problem, że Borys nie pożyczył zabawki... słysząc na dole rozdzierający krzyk najmłodszego dziecka, które woła, że właśnie mama jest potrzebna. To tak w skrócie, ale jest fajnie". W rozmowie z Ulą Chincz, o tym, jak się funkcjonuje kiedy ma się pełen wiekowy przekrój dzieci w domu, opowiedzieli Tamara Arciuch i Bartek Kasprzykowski.

  Adam Fidusiewicz i Bartek Kasprzykowski zagrali w jednym z odcinków popularnego serialu „Crossing lines”. W jakie wcielili się postacie? W jaki sposób trafili na plan? Jak wyglądał casting? O pracy na planie aktorzy opowiedzieli w studiu Dzień Dobry TVN.

  Kto rządzi w kuchni Tamary Arciuch i Bartka Kasprzykowskiego? O czym fani nie wiedzą o aktorce? Dlaczego Bartek Kasprzykowski jest na diecie? Zapytała o to dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska.

  Dlaczego w kolorowej prasie ważniejsze jest to, co gwiazdy mają na sobie niż to, co robią w życiu? Czy kreacje, które zakładają mają wpływ na ich karierę? Co powiedziała Agnieszce Jastrzębskiej: Joanna Przetakiewicz, Natalia Klimas, Marta Żmuda-Trzebiatowska, Małgorzata Socha, Bartek Kasprzykowski i Tamara Arciuch?

  Jak, dobrze, wychować dzieci opowiedział nam Alexi Lubomirski, jeden z najbardziej cenionych fotografów na świecie, autor książki "Rady dla młodego księcia", w której spisał porady dla swoich synów. Jak starają się wpoić swoim dzieciom zasady dobrego wychowania, opowiedzieli nam także Bartek Kasprzykowski i Rafał Rutkowski. Co ich zdaniem jest najistotniejsze w procesie wychowawczym?

  Podczas gali Srebrnych Jabłek Agnieszka Jastrzębska spotkała wiele znakomitych par. Była więc okazja, by zapytać ich, jaką mają receptę na udany związek. Czy według nich przeciwieństwa się przyciągają i czy ślub jest potrzebny do szczęścia? Dziennikarka Dzień Dobry TVN dowiedziała się również, że - by małżeństwo przetrwało - trzeba mieć w domu melisę. Dlaczego i kto to powiedział?

  "Ja uwielbiam ją, ona tu jest i siedzi ze mną" - Radek Liszewski, lider zespołu "Weekend", do studia Dzień Dobry TVN przybył w towarzystwie swojej żony Doroty. Są razem ponad 20 lat. Dlaczego Dorota Liszewska woli pozostać z tyłu? Czy to ona pociąga za sznurki? Czy Radek "gwiazdorzy"? Czy żona towarzyszy mu w trasie koncertowej i, czy jest zazdrosna? Czy prawdą jest, że się "dorobił" na koncertach? Czy ma helikopter, lądowisko, prywatne jezioro o pięć samochodów? Skomentował także wypadek na torze wyścigowym.

  Przy grillu, na sopockiej plaży, spotkaliśmy się z Grzegorzem Łapanowskim i Bartkiem Kasprzykowskim. Lubicie grillowane warzywa? Oto kilka przepisów!

  Mateusz Damięcki i Bartek Kasprzykowski na scenie teatru In Vitro. Dekoracją są... toi toie. Dziennikarka Dzień Dobry TVN Katarzyna Olubińska była w czasie próby do spektaklu. Czego metaforą są przenośne toalety? :)

  Dziś Agnieszka Jastrzębska dowiedziała się o kim Joasia Krupa powiedziała, że: "jest bardzo talented i ma sukienki badzo kobiece i classic", czy Arciuch i Kasprzykowski zaczęli "bywać" oraz kto ma za sobą przygodę z modelingiem?

  Jak odmawiać pięknym kobietom... zdradziła nam Kasia Sokołowska. Joannę Krupę spytaliśmy czy zyskuje na występie w reality show. Bartek Kasprzykowski zdradził nam czy lubi "bywać". Dowiedzieliśmy się też co się działo na jubileuszowym koncercie Nataszy Urbańskiej?

  Na antenę TVN wraca serial „Wszyscy kochają Romana”. Jest to nasz rodzima wersja popularnego amerykańskiego serialu "Everybody Loves Raymond". Perypetie głównego bohatera Raya Barone i jego rodziny to prawdziwy fenomen wśród amerykańskich sitcomów: dziewięć sezonów, 210 odcinków, trzynaście statuetek Emmy oraz kilkadziesiąt nominacji do tej i wielu innych nagród. Czy w Polsce serial odniesie także spektakularny sukces? W kuchni Dzień Dobry TVN gościliśmy Tamarę Arciuch razem z mężem Bartkiem Kasprzykowskim.