Gwiazdy

Anna Świątczak zaśpiewała w duecie z córką. "Doceniam w niej to, że jest lepsza wokalnie"

Gwiazdy

Autor:
Magdalena
Brzezińska
Mama i córka w muzycznym duecie
Mama i córka w muzycznym duecieDzień Dobry TVN
wideo 2/19

Miłośnicy twórczości Anny Świątczak z niecierpliwością oczekiwali na nowy singiel grupy Anka. Utwór zatytułowany "Z każdą chwilą złą" miał swoją premierę 23 lutego 2022 roku i błyskawicznie spotkał się z uznaniem fanów. W roli chórzystki zaprezentowała w nim swój talent Etiennette Wiśniewska. W Dzień Dobry TVN dumna mama młodej artystki opowiedziała o kulisach niezwykłej współpracy.

Muzyczny duet Anny Świątczak i Etiennette Wiśniewskiej

Fani Anny Świątczak doczekali się kolejnego singla, zapowiadającego debiutancki album grupy Anka. W sieci pojawił się już teledysk do piosenki "Z każdą chwilą złą", w którym gościnnie wystąpiła córka wokalistki i Michała Wiśniewskiego, Etiennette. Co ciekawe, nastoletnia artystka miała już okazję śpiewać u boku znanego taty.

Scena Dzień Dobry TVN

Paulina Gołębiowska w piosence „Mniej więcej”
Paulina Gołębiowska w piosence „Mniej więcej” Dzień Dobry TVN
wideo 2/18

- W wypadku naszych dzieci trudno mówić o jakimś progu albo jakiejś konkretnej dacie, która miałaby rozpocząć taką drogę, bo one w tym funkcjonują. To jest też ich pomysł, ich możliwość wyrażenia siebie poprzez muzykę, poprzez taniec - oceniła Anna Świątczak. Dodała też, że jest niezwykle dumna z osiągnięć córki i jej nieprzeciętnego talentu.

- Naprawdę doceniam w niej to, że jest lepsza wokalnie, bardziej świadoma. Bardzo czysto śpiewa, szuka też swoich inspiracji - zapewniła wokalistka.

"Z każdą chwilą złą" - nowy singiel zespołu Anka

Utrzymany w gatunku ambitnego popu utwór "Z każdą chwilą złą" to swoisty wyraz refleksji dojrzałej kobiety, która mimo przeciwności losu stara się podchodzić do życia z uśmiechem na ustach. Singiel jest zapowiedzią debiutanckiej płyty zespołu Anka, na którą z niecierpliwością czekają fani.

- W zasadzie mamy ją już skończoną. Premierę planujemy na jesień. Przygotowujemy też skład koncertowy - podsumowała Anna Świątczak.

Anka w utworze "Z każdą chwilą złą". Zobacz wido:

Anka w utworze "Z każdą chwilą złą"
Anka w utworze "Z każdą chwilą złą" Anna Świątczak na scenie Dzień Dobry TVN Źródło: Dzień Dobry TVN

Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Wszystkie odcinki znajdziesz na platformie Player.pl.

Zobacz także:

Autor:Magdalena Brzezińska

Źródło zdjęcia głównego: Jerzy Dudek/East News

Tagi:
Prowadzący:
Tagi:
Prowadzący:
Pozostałe wiadomości