Gwiazdy

Anna Głogowska poszła na wesele z mamą i nastoletnią córką. "Trzy królewny odpaliły rakiety"

Gwiazdy

Autor:
Magdalena
Brzezińska
Ania Głogowska

Anna Głogowska opublikowała w mediach społecznościowych rodzinne zdjęcia z wesela i zapewniła fanów, że doskonale bawi się w towarzystwie mamy i nastoletniej córki. Internauci nie pozostali obojętni na wyjątkową fotorelację. Jak zareagowali na widok uśmiechniętej tancerki pozującej u boku pociechy?

Anna Głogowska pokazała mamę i córkę

Anna Głogowska jest dumną mamą nastoletniej Julii. Ojcem dziewczynki jest Piotr Gąsowski. Tancerka nieczęsto dzieli się z fanami szczegółami z życia prywatnego, jednak tym razem postanowiła zrobić wyjątek. Opublikowała w sieci rodzinne zdjęcia z wesela, na które wybrała się w towarzystwie mamy i dorastającej pociechy.

Gwiazdy o macierzyństwie

Rodzicielstwo bliskości – przepis na szczęśliwe dziecko?
Rodzicielstwo bliskości – przepis na szczęśliwe dziecko? Dzień Dobry TVN
wideo 2/3

- I tak oto trzy królewny (babcia Małgosia, Julka i ja) odpaliły rakiety, popijając bezalkoholowe drinki "made by Dżulia" i dopóki całkiem nie ochrypły, śpiewały 100 LAT MŁODEJ PARZE - napisała Anna Głogowska pod zdjęciami, na których zapozowała u boku najbliższych.

Anna Głogowska na weselu z mamą i córką

Fotorelacja z wesela, na którym Anna Głogowska pojawiła się w towarzystwie mamy i córki, wywołała w sieci prawdziwą lawinę komentarzy. Fani tancerki nie kryli zachwytu, który wywołał w nich widok rodzinnych kadrów.

- "Jakie Wy piękne, a córcia to już wyższa od Pani", "Trzy pokolenia", "Córka to kopia pani Mamy", "Juleczka jaka cudna", "Ślicznie wyglądacie dziewczyny", "Cudowne! Wzruszyłam się!", "Piękne fotki" - pisali internauci.

Przypomnijmy, że córka Anny Głogowskiej i Piotra Gąsowskiego obchodziła niedawno 14. urodziny. Rodzice są niezwykle dumni ze swojej pociechy.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor:Magdalena Brzezińska

Pozostałe wiadomości