Paulina Pszech z "Top Model" wyszła za mąż. "Wyglądałaś jak Barbie"

Autor:
Justyna
Piąsta
Paulina Pszech

Paulina Pszech, uczestniczka pierwszej edycji "Top Model", wzięła ślub. Panna młoda pochwaliła się w sieci zdjęciami w sukni ślubnej. Na filmiku pokazała również, jak wyglądało wesele. Fani zachwycają się, że w tym szczególnym dniu prezentowała się pięknie.

Paulina Pszech z "Top Model" wyszła za mąż

Paulina Pszech zdobyła popularność za sprawą udziału w pierwszej polskiej edycji "Top Model", która była emitowana na antenie stacji TVN w 2010 roku. Zapadła widzom w pamięć już na etapie castingów, kiedy to wdała się w ostrą dyskusję z jurorami. Rzutem na taśmę dostała się do domu modelek, a w trakcie trwania show przeszła dużą metamorfozę.

Miłość

 Niezwykła historia miłości Kariny i Adam Baldychów
Niezwykła historia miłości Kariny i Adam BaldychówDzień Dobry TVN
wideo 2/6

Od czasu programu jej życie bardzo się zmieniło. Nie związała swojej kariery zawodowej z modelingiem. Obecnie pracuje jako linergistka, czyli wykonuje makijaż permanentny. Paulina aktywnie udziela się w mediach społecznościowych, gdzie obserwuje ją ponad 50 tys. osób. W najnowszym poście pochwaliła się, że ma za sobą jeden z najważniejszych dni w życiu - wyszła za mąż.

Paulina Pszech wzięła ślub

Paulina Pszech pięknie prezentowała się jako panna młoda. Miała na sobie dopasowaną, koronkową, błyszczącą sukienkę, która podkreślała jej kształty. Na głowę założyła diadem, dzięki czemu wyglądała jak księżniczka.

Z kolei sala weselna została udekorowana wielkimi bukietami białych kwiatów, a jednym z motywów przewodnich były anioły. Na zdjęciach i nagraniach z kościoła, wesele i pierwszego tańca widać, że Paulina była bardzo szczęśliwa. W komentarzach pojawiło się mnóstwo komplementów.

"Było przepięknie. Cudowna para Nowożeńców", "Gratuluję. Ślub jak z bajki". "Piękna pani młoda", "Piękna para. Wszystkiego dobrego Paulinko na nowej drodze życia", "Ekstra wyglądałaś jak Barbie", "Najpiękniejsza panna młoda, jaką widziałam" - czytamy opinie internautów.

Zobacz także:

Autor:Justyna Piąsta

Źródło zdjęcia głównego: Jerzy Dudek/East News

Pozostałe wiadomości