Gwiazdy

Anna Lewandowska z córkami w basenie. "Bieganie od rana do wieczora za dziećmi to też trening"

Gwiazdy

Kamil Piklikiewicz/East News

Anna Lewandowska zamieściła na swoim instagramowym koncie uroczą fotografię z córkami. To sielski obrazek, który przedstawia, jak we trójkę pluskają się w dmuchanym basenie. Trenerka podkreśliła przy okazji, że dzięki dzieciom, każdy rodzic codziennie ma zapewnioną aktywność.

Euro 2020 trwa w najlepsze. Natomiast Anna Lewandowska jeszcze przed mistrzostwami wybrała się na Majorkę, skąd kibicuje mężowi. Gdy Robert Lewandowski zawzięcie trenuje, przygotowując się do kolejnego meczu w Sewilli, sportsmenka poświęca czas swoim córkom - Klarze i Laurze.

Anna Lewandowska w basenie z córkami

Na swoim profilu na Instagramie Anna Lewandowska opublikowała zdjęcie, na którym pozuje w okrągłym dmuchanym basenie. Wraz z nią kąpieli zażywają Klara i Laura, które bawią się w najlepsze. Okazuje się, że ten sielski widok jest raczej rzadkością:

Błoga chwila, kiedy bawią się w basenie. Drodzy Rodzice, raczej nie narzekamy na brak aktywności fizycznej, prawda? Bieganie od rana do wieczora za dziećmi to też trening

- zauważyła Anna Lewandowska.

Damian Michałowski odpowiada Annie Lewandowskiej

Rodzice podpisali się pod słowami Lewandowskiej. Choć przyznali, że nie mają tak wytrenowanych mięśni brzucha, co sportsmenka. - Też tak biegam za szkrabami, ale chyba za wolno, bo u mnie brzuch wygląda nieco inaczej - skomentował prowadzący Dzień Dobry TVN, Damian Michałowski.

  • I ten Twój brzuch.
  • Oo kochana, ale fota! Nie wiemy gdzie patrzeć... Czy na dzieciaki, czy na Twój brzuch.
  • Piękne plażowiczki.

- czytamy pod postem. Wszyscy zgodnie przyznali jednak, że opieka nad dziećmi dostarcza im dużo ruchu, a brzuch Ani prezentuje się przepięknie.

Zobacz także:

Kuba Molęda był idolem nastolatek w latach 90. Czym dziś zajmuje się wokalista zespołu L.O.27?

Victoria Beckham i jej triki żywieniowe. Dietetyczka zdradza, czy warto z nich skorzystać

Dawid Woliński zdradza, kto dostał Złoty Bilet w 10. edycji "Top Model". "Dawno nie było tak imponująco zgrabnych dziewczyn"

Zobacz wideo: Anna Lewandowska inspiruje Polki do działania

Autor: Dominika Czerniszewska

Pozostałe wiadomości