Gwiazdy

Aleksandra Kurzak remontuje willę we Wrocławiu. "Życie pisze własne scenariusze"

Gwiazdy

Autor:
Adam
Barabasz
Reporter:
Sylwia Repeła
Aleksandra Kurzak z rodziną urządza się we Wrocławiu
Dzień Dobry TVNAleksandra Kurzak z rodziną urządza się we Wrocławiu

Aleksandra Kurzak zaprosiła ekipę Dzień Dobry TVN do Wrocławia, gdzie zdecydowała się na zakup domu. Z mężem Roberto opowiedzieli, czym kierowali się przy wyborze miejsca do życia. Zdradzili również, jak wyglądał ich nietypowy ślub.

Aleksandra Kurzak we Wrocławiu

Dla jednej z najsławniejszych polskich śpiewaczek operowych dom we Wrocławiu jest powrotem do korzeni. Sopranistka nie tylko pochodzi z tego miasta, ale też to właśnie stolica Dolnego Śląska była miejscem debiutu Aleksandry Kurzak. Gwiazda nie ukrywa, że za decyzją stoi dobro jej córki.

- Ta piękna mademoiselle jeździła z nami po całym świecie, uwielbiała to robić - mówi Aleksandra Kurzak, wskazując na córkę, Malènę. - Teraz po posmakowaniu troszkę szkoły mówi: mamo, ja mam swoje życie, koleżanki, ja bym chciała takie normalne życie teraz - wspomina.

I tak Aleksandra Kurzak z mężem Roberto Alagna zdecydowali się na zakup zabytkowej willi i rozpoczął się remont, nad którym czuwa pani domu.

- Aleksandra przywiązuje wielką wagę do tego, co jest w domu, troszczy się o wszystko. Jeśli one są szczęśliwe, to ja też jestem szczęśliwy - zaznacza Roberto. - Dom to jest kobieta. Mam łazienkę i małe miejsce, w którym mogę śpiewać. To jest dla mnie wystarczające - podkreśla.

Ślub Aleksandry Kurzak i Roberto Alagny

Istnieje jeszcze jeden powód, dla którego Wrocław jest dla pary wyjątkowym miejscem - to właśnie tutaj wzięli ślub. Nie była to jednak klasyczna ceremonia.

- To był najśmieszniejszy ślub w historii Urzędu Stanu Cywilnego - stwierdza Aleksandra Kurzak. - Było to pomiędzy naszymi dwoma spektaklami w Paryżu, wskoczyliśmy na jeden dzień i to był poniedziałek. Nie było nikogo, bo nie mieliśmy czasu i pan mówi, że "jak to tak? Śpiewacy i ślub bez oprawy muzycznej?". Roberto odpowiedział, że sami zaśpiewamy i śpiewaliśmy "Frère Jacques" na własnym ślubie - zdradza.

Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Pełne odcinki zobaczysz na Player.pl.

Zobacz także:

Autor:Adam Barabasz

Reporter: Sylwia Repeła

Tagi:
Prowadzący:
Tagi:
Prowadzący:
Pozostałe wiadomości