Gwiazdy

Agnieszka Woźniak-Starak pokazała imponujący ogród. "Łapię się za głowę i nie wierzę"

Gwiazdy

Autor:
Dominika
Czerniszewska
Agnieszka Woźniak-Starak

Agnieszka Woźniak-Starak posadziła warzywa na terenie mazurskiej posiadłości. Teraz zaprezentowała w mediach społecznościowych swoje plony. Zielony ogród jest pełen ogórków, ziół i kwiatów. - Jest tego tyle, że rozważam otwarcie jakiegoś lokalnego straganu - napisała.

Agnieszka Woźniak-Starak założyła ogród warzywny

Prowadząca Dzień Dobry TVN niejednokrotnie podkreślała, że uwielbia kontakt z naturą i zwierzętami. Długie spacery i przejażdżki rowerowe. Natomiast w kwietniu ubiegłego roku przekazała za pośrednictwem Instagrama, że zamierza założyć własny ogród. Jako niedoświadczona wówczas ogrodniczka zwróciła się do internautów z prośbą o poradę. - Miejsce już jest, teraz pytanie, co posadzić? - zapytała.

Zobacz wideo: Ogród

Ogród

Szkodniki w naszych ogrodach
Szkodniki w naszych ogrodachDzień Dobry TVN
wideo 2/5

Agnieszka Woźniak-Starak pokazała imponujący ogród pełen warzyw

Dziennikarka skorzystała z pomocy specjalistów w tej dziedzinie. Teraz zaprezentowała w mediach społecznościowych efekty swojej i ich pracy, którymi sama jest zaskoczona.

Łapię się za głowę i nie wierzę, że to mój ogródek warzywny. Rok temu pytałam Was, co tu posadzić, a tak wygląda to dzisiaj. Spokojnie, nie zamierzam Wam wmawiać, że to moja zasługa, gdybym miała to robić sama prawdopodobnie przez lata te skrzynki stałyby puste. Na szczęście zdjęcie zobaczyła @karolinaferenstein_krasko i napisała - dzwoń do @joannalegutko, ona Ci pomoże, jest najlepsza! 

Jak dodała prowadząca Dzień Dobry TVN, czasem warto posłuchać przyjaciół. - Pamiętam o tym za każdym razem, kiedy przychodzę tu rano po ogórki, szczypiorek, sałaty, zioła i cokolwiek, co przyjdzie mi do głowy, nawet kwiaty. Jest tego tyle, że rozważam otwarcie jakiegoś lokalnego straganu. Póki co, czekam jeszcze na pomidory i nieustająco się zachwycam - przyznała.

Pod postem posypało się wiele ciepłych słów od znanych osób. - Będę stałą klientką - zapewniła Joanna Przetakiewicz. - Wspaniale to wszystko wygląda! Świetnie doradzam przyjaciołom, ale moja plantacja malin jeszcze w powijakach, a ogródek warzywny w Gałkowie ostatnio też w słabszej formie - skomentowała Karolina Ferenstein-Kraśko. - Ale ładna ogrodniczka! - napisała Katarzyna Janowska.

Fani prowadzącej Dzień Dobry TVN również zasypali jej ogród komplementami. - "Cudownie. Zazdroszczę tak pięknego i zdrowego miejsca p. Agnieszko",  "Świetny pomysł", "Ale cudownie", "Coś wspaniałego", "Pięknie i te pieski" - czytamy.

Zobacz wideo: Agnieszka Woźniak-Starak o stylu

Agnieszka Woźniak-Starak o stylu
Agnieszka Woźniak-Starak o styluŹródło: Dzień Dobry TVN

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor:Dominika Czerniszewska

Źródło zdjęcia głównego: Jerzy Dudek/East News

Pozostałe wiadomości