Gwiazdy

Córka Martyny Wojciechowskiej ponownie odwiedziła Polskę. ''Przez najbliższe dni będzie się tutaj sporo działo''

Gwiazdy

Autor:
Nastazja
Bloch
Martyna Wojciechowska z córką

Martyna Wojciechowska po przerwie ponowienie spotkała się z adoptowaną córką - Kabulą. Dziewczyna przyleciała do Polski na krótkie wakacje, podczas których spełniać będzie swoje kolejne marzenie. Co to takiego? Jak zdradza podróżniczka, w najbliższych dniach "będzie się tutaj sporo działo". "Idzie przez życie jak burza, pracuje bardzo ciężko na swoje sukcesy" – pisze Martyna.

Adoptowana córka Martyny Wojciechowskiej spełnia marzenia w Polsce

W 2014 roku Martyna Wojciechowska podczas jednej ze swoich podróży poznała Kabulę Nkalango, dziewczynę, która jest albinosem i ze względu na swój wygląd w wieku 13 lat została zaatakowana. W wyniku napaści nastolatka straciła rękę. Spotkanie polskiej podróżniczki odmieniło jej życie. W 2017 roku mieszkanka Tanzanii stała się adoptowaną córką Martyny. Od tej pory dziewczyna regularnie odwiedza nasz kraj i z pomocą mamy realizuje swoje marzenia. W zeszłym roku rozpoczęła pracę nad płytą.

- Założyła swój kanał na YouTubie. Tak jak ja, ale weźmy pod uwagę moje możliwości i moją łatwość, a zobaczmy, ile mi to zajęło czasu. Nagrywa materiał na swoją płytę, wchodzi do studia. Piosenki będą głównie w języku suahili, chociaż Kabula zdaje sobie z tego sprawę, że język angielski jest bardziej nośny i światowy, więc będą też utwory w języku angielskim – mówiła wówczas Martyna Wojciechowska.

Jak się okazuje, Kabula ponownie odwiedziła Warszawę. Szczęśliwa Martyna opublikowała na Instagramie wspólne zdjęcie i opowiedziała nieco więcej o celu tak dalekiej podróży.

Martyna Wojciechowska

Martyna Wojciechowska – koniec sezonu
Martyna Wojciechowska – koniec sezonu Dzień Dobry TVN
wideo 2/6

NARESZCIE!!! W końcu, po długiej przerwie, możemy się spotkać na żywo! KABULA JEST W POLSCE! Przyjechała tu na krótkie wakacje, ale… To nie będą tylko wakacje, bo wspólnie pracujemy nad spełnieniem Jej kolejnego marzenia! Ta dziewczyna to niekończąca się inspiracja dla mnie i dla wielu osób, idzie przez życie jak burza, pracuje bardzo ciężko na swoje sukcesy i potrafi wspaniale wykorzystać szanse, które dostaje od losu. Spodziewajcie się, że przez najbliższe dni będzie się tutaj sporo działo! –

Martyna Wojciechowska zwraca się z prośbą o pomoc

W dalszej części wpisu Martyna dodała także, że na Kabulę z utęsknieniem czekały także koty, które tuż po przybyciu dziewczyny do domu, zajęły się wchodzeniem jej na głowę. Podróżniczka zwróciła się także do fanów. Poprosiła ich o polecenie miejsc, restauracji i kawiarni w Warszawie, gdzie może zabrać Kabulę. - A teraz mam do Was wielką prośbą i mam nadzieję, że mogę na Was liczyć! DOKĄD ZABRAĆ KABULĘ W WARSZAWIE? Gdzie serwują najlepsze jedzenie, gdzie znajdziemy najpyszniejsze desery? Zbieram Waszą listę poleceń nie tylko związanych z jedzeniem. Podzielcie się w komentarzach.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor:Nastazja Bloch

Źródło zdjęcia głównego: Paweł Wodzyński/East News

Pozostałe wiadomości