Gwiazdy

Kasia Kowalska pozuje z ukochanym córki. "Teściowa i zięć"

Gwiazdy

Autor:
Justyna
Piąsta
Kasia Kowalska

Kasia Kowalska wypoczywa właśnie na wakacjach. Wyjechała na urlop ze swoją córką Olą oraz jej ukochanym. Wokalistka pochwaliła się w sieci rodzinnymi zdjęciami z plaży, a fani komplementują przystojnego młodzieńca. Jak wygląda?

Kasia Kowalska na wakacjach

Kasia Kowalska jest jedną z najpopularniejszych polskich wokalistek, która od prawie 30 lat występuje na scenie. O swojej twórczości, nagrywaniu piosenek i śpiewaniu chętnie opowiada w wywiadach. Z kolei życie prywatne woli zachować dla siebie i rzadko uchyla rąbka tajemnicy w tym temacie. Wiadomo jednak, że Kowalska jest mamą dwójki dzieci: 25-letniej Oli oraz 14-leteniego Ignacego.

Gwiazdy o macierzyństwie

Rodzicielstwo bliskości – przepis na szczęśliwe dziecko?
Rodzicielstwo bliskości – przepis na szczęśliwe dziecko? Dzień Dobry TVN
wideo 2/3

Gwiazda w przerwie od zawodowych obowiązków postanowiła wyjechać na wakacje. Jak dotąd nie zdradziła, gdzie jest, ale w mediach społecznościowych pochwaliła się, że wypoczywa na pięknej plaży.

Kasia Kowalska pokazała ukochanego swojej córki

Kowalska nie podróżuje sama. Towarzyszy jej córka oraz przystojny młodzieniec, partner Oli. Wokalistka pokazała w sieci zdjęcie, na którym pozuje z, jak sama go nazwała, "zięciem". Nie wiadomo, czy Ola rzeczywiście wyszła za mąż, ale pewne jest, że jej mama i ukochany, mają świetne relacje.

- #teściowaizięć #córkazmężem - napisała na Instagramie Kasia Kowalska.

Fani w komentarzach napisali mnóstwo komplementów. - "Ale przystojniak z tego zięcia", "Moja idolka. Wiecznie młoda i piękna", "Wow! Jaka piękna para", "Jesteście cudni", "No przystojniacha", "Taką teściową mieć to szczęście. Piękna Kasia na zewnątrz i wewnątrz" - czytamy opinie internautów.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor:Justyna Piąsta

Źródło zdjęcia głównego: Kamil Piklikiewicz/East News

Pozostałe wiadomości