Gwiazdy

Ciążowe zachcianki Agnieszki Włodarczyk. Fani wróżą płeć dziecka

Gwiazdy

Bartosz Krupa/East News

Agnieszka Włodarczyk niedawno podzieliła się z fanami radosną nowiną! Aktorka jest w ciąży i oczekuje narodzin swojego pierwszego dziecka. Teraz artystka zdradziła, jak znosi ten wyjątkowy stan.

Agnieszka Włodarczyk opowiada o ciąży

Agnieszka Włodarczyk kilka dni temu - za pośrednictwem Instagrama - poinformowała, że spodziewa się pierwszego dziecka. Obok ciepłych słów i gratulacji, fani aktorki pytali o jej samopoczucie oraz to, jak znosi pierwsze tygodnie ciąży. Co odpowiedziała?

- Czuję się wyśmienicie:) Od początku ciąży do teraz. I mam nadzieję, że już tak zostanie, chociaż ostatnio łupie mnie trochę w krzyżu? Także nie wiem, co to poranne mdłości ani żadne mdłości, energii mam za dwóch. Wszystko mi się chce i wszystko mnie cieszy? - napisała w poście na Instragramie.

Agnieszka Włodarczyk - jak znosi ciążę?

Aktorka zdradziła także, że podobnie, jak inne ciężarne miewa już zachcianki. Zdradziła, że ma szczególną ochotę na ogórki kiszone.

- Miałam ogromne szczęście, że pierwszy trymestr spędziłam na wyspie oddychając świeżym powietrzem bez ograniczeń, jedząc owoce prosto z drzewa i jeżdżąc na rowerze. Myślę, że lepszego początku ciąży nie mogłam sobie wymarzyć. Bylibyśmy tam dłużej, gdyby nie zobowiązania zawodowe moje i Roberta. Nie, nie wróciliśmy stamtąd ze względu na jakiekolwiek problemy zdrowotne:) Poza tym, ja już serio zaczynałam być nieznośną w marudzeniu, że mam ochotę na ogórki kiszone, pierogi i inne typowo polskie dania. No i jestem tu. Jem, gotuję, piorę, urządzam gniazdo, oddycham gorzej, ale za to czuję się wolna. Dziwne prawda? - zakończyła.

Co ciekawe, to właśnie kulinarne zachcianki aktorki przykuły uwagę fanów. Nie zabrakło głosów, że to, znak, że aktorka spodziewa chłopca. Czy faktycznie? Tego dowiemy się już niedługo!

Urodzinowe podsumowania 40-letniej Agnieszki Włodarczyk

Zobacz także:

Agnieszka Więdłocha i Antoni Pawlicki zostali rodzicami? Dwutygodnik podał sensacyjną wiadomość

Karolina Pisarek pomogła siostrze pozbyć się kompleksów z dzieciństwa: "Zrobiłam jej niespodziankę"

Ponad połowa małżeństw kłóci się o pieniądze. Jak poruszać temat finansów w związku?

Autor: Katarzyna Oleksik

Pozostałe wiadomości