Agnieszka Rylik pogrążona w żałobie. Nie żyje partner pięściarki

Autor:
Oskar
Netkowski

Agnieszka Rylik poinformowała kilka dni temu o śmierci swojego partnera Andrzeja Gnoińskiego. Sportsmenka nie kryła wówczas bólu, jaki towarzyszył jej w tej trudnej chwili. Teraz podała do wiadomości publicznej informacje na temat pogrzebu.

Agnieszka Rylik - kim jest?

Agnieszka Rylik to najbardziej utytułowana polska pięściarka. Mistrzyni świata w boksie zawodowym, posiadaczka dwóch pasów federacji WIBF i WIBO nie ma sobie równych. To także wielokrotna mistrzyni świata i Europy w kick-boxingu.

Odeszli w 2021

Odeszli w tym roku…
Odeszli w tym roku…Dzień Dobry TVN
wideo 2/4

Nie każdy wie, że Rylik spełniała się także jako reporterka i prezenterka telewizyjna, aktorka, pisarka i osobowość medialna. Uczestniczyła w drugiej edycji "Tańca z gwiazdami", prowadziła autorski cykl w Dzień dobry TVN, współpracowała z redakcjami TVP i TVN Turbo. Wzięła udział w "Agent - Gwiazdy", pojawiła się nawet w filmie Patryka Vegi - "Botoks".

Agnieszka Rylik w żałobie

Agnieszka Rylik pod koniec lutego poinformowała o śmierci swojego partnera, Andrzeja Gnoińskiego. Trzy dni później opublikowała informację o jego pogrzebie.

- Kochani, ostatnie pożegnanie Andrzeja Gnoińskiego odbędzie się we wtorek, 8 marca o godz. 10.00 w kościele pw. Matki Bożej Saletyńskiej przy Popularnej 46 w Warszawie. Po mszy zostanie pochowany na Cmentarzu Bródnowskim - czytamy w nekrologu.

Redakcja serwisu Dzień Dobry TVN składa Agnieszce Rylik kondolencje.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie.  Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor:Oskar Netkowski

Źródło zdjęcia głównego: Piotr Bławicki/East News

Pozostałe wiadomości