Gwiazdy

Agnieszka Radwańska pokazała zdjęcie z synkiem. Zaniepokojeni fani skrytykowali tenisistkę

Gwiazdy

Agnieszka Radwańska

Agnieszka Radwańska na Instagramie opublikowała zdjęcie z synkiem. Widok maluszka zawieszonego w nosidełku rozczulił internautów. Znaleźli się też tacy, którzy krytycznie skomentowali zachowanie tenisistki i wytknęli jej błędy.

Agnieszka Radwańska – macierzyństwo

Agnieszka Radwańska w tym roku wraz z partnerem Dawidem Celtem powitali na świecie swoje pierwsze dziecko. W lipcu urodził się Kuba. Od tej pory szczęśliwa tenisistka publikuje w sieci mnóstwo rodzinnych zdjęć. Niedawno pochwaliła się kadrem z wyjazdu nad morze i opatrzyła je prostym i najpiękniejszym opisem.

#love

- napisała pod zdjęciem.

Krytyka fanów

Niestety zdjęcie nie przypadło do gustu niektórym fankom. Pod postem tenisistki pojawiło się mnóstwo komentarzy, a w nich uwagi dotyczące sposobu noszenia dziecka. Jak przyznały matki obserwujące profil Agnieszki, nosidełko, w którym nosi synka, źle wpływa na rozwój malucha.

Szkoda, że osoba publiczna lansuje nieprawidłowy sposób noszenia dziecka, zwłaszcza mając środki na dowolne nosidło. Część mam niestety kupi ten produkt, bo 'widziało u Radwańskiej', a potem będzie zdziwione, że dziecko się nieprawidłowo rozwija i trzeba na fizjoterapeutę wydać

– napisała jedna z fanek.

Agnieszka nie kazała długo czekać na odpowiedź. Tenisistka edytowała post, a w opisie odniosła się do zarzutów.

#dlamartwiacychsieomojedziecko Nosidełko przeznaczone dla dzieci od urodzenia do 3 roku życia. Minimalna waga/wzrost: 3,5 kg / 53 cm. Maksymalna waga/wzrost: 15 kg / 100 cm. WAŻNE! Noszenie dziecka w pozycji przodem do świata jest dopuszczalne od 5 miesiąca życia. Maksymalna dopuszczalna waga dziecka noszonego przodem: 12 kg. Dla dzieci o wadze 3,5-4,5 kg należy zastosować zapięcie zmniejszające otwór na nóżki (w zestawie z nosidełkiem)

- wyjaśniła Agnieszka.

Urszula Radwańska wykorzystała przerwę w sporcie, spowodowaną pandemią koronawirusa, na... zakończenie studiów. Młodsza siostra Agnieszki Radwańskiej obroniła pracę dyplomową i została magistrem krakowskiej Akademii Wychowania Fizycznego. Więcej informacji w materiale:

Zobacz także:

Jakie produkty zawierają witaminę D3? Jesienno-zimowa dieta

Maffashion urodziła! Pokazała zdjęcie dziecka. "Ale cudowna fota"

Kompletnie pijana matka miała pod opieką niemowlę. Nie mogła utrzymać równowagi

Autor: Nastazja Bloch

Pozostałe wiadomości