Gwiazdy

Agnieszka Kaczorowska w sukni ślubnej. Gwiazda pokazała niepublikowane zdjęcia

Gwiazdy

Aktualizacja:
Kamil Piklikiewicz/East News

Agnieszka Kaczorowska zaskoczyła fanów, publikując nieznane dotąd zdjęcia z najważniejszego dnia w jej życiu. Gwiazda nie mogła spodziewać się tak licznych reakcji fanów. Zaledwie kilka chwil po opublikowaniu wpisu, tonęła w komplementach.

Agnieszka Kaczorowska publikuje ślubne zdjęcia

Aktorka wraz ze swoim ukochanym Maciejem Pelą w 2018 r. stanęli na ślubnym kobiercu. We wrześniu minionego roku minęły dwa lata od tej pamiętnej chwili. Agnieszka ciągle żyje wspomnieniami, dlatego pokazała fanom niepublikowane dotąd zdjęcia.

- Nasz ślub to było najpiękniejsze wydarzenie mojego życia... To była magia... Wszystko się zgadzało... Jak ze snu. Rozpłynęłam się znów w tych emocjach... Ależ mi ciepło na sercu... - czytamy we wpisie gwiazdy.

Okazuje się, że tę suknię Agnieszka założyła tylko do zdjęć, które zostały zrobione w Toskanii. Jedna z fanek skomentowała stylizację gwiazdy, a ta ku zaskoczeniu internautów, pospieszyła z odpowiedzią.

- No suknia była przepiękna - napisała fanka.

- W tej akurat byłam tylko do zdjęć... Na ceremonię miałam inną i na roztańczone wesele jeszcze inną - czytamy odpowiedź Agnieszki.

Agnieszka Kaczorowska i Maciej Pela - dzieci

Para tuż po ślubie postanowiła nie zwlekać z decyzją o dziecku. Zaledwie kilka miesięcy po ceremonii okazało się, że ich rodzina się powiększy. Aktorka niejednokrotnie powtarzała, że małżeństwo i rodzina są dla niej najważniejsze.

26 lipca 2019 r. na świat przyszła Emilia Pela, czyli pierwsze dziecko gwiazdorskiej pary. Od tamtej chwili szczęśliwa mama co rusz dzieli się z fanami wydarzeniami z życia pociechy.

Jak Agnieszka Kaczorowska poznała swojego męża?

Aktorka i jej mąż jakiś czas temu gościli w Dzień Dobry TVN i opowiedzieli nam o początkach swojej znajomości.

- Poznaliśmy się przy okazji rozmowy o pracę do mojej szkoły tańca. Maciej uczy hip-hopu, a ja szukałam instruktora. Tak się poznaliśmy. Potem chwilę potrwało, zanim wszystko się rozwinęło, ale było z górki. Maciek zdobył mnie swoim profesjonalizmem, pasją, ale też tym jak wygląda… nie da się ukryć - powiedziała nam tancerka.

Ukochany gwiazdy podkreślił, że wcale nie było tak łatwo. Musiał się postarać, żeby zdobyć nie tylko pracę, ale także serce Agnieszki.

- Musiałem trochę powalczyć i chciałem to zrobić, bo zależało mi. Wcześniej wiedziałem, że jest tancerką, ale nie oglądałem serialu. Słyszałem o niej, że jest profesjonalistką - opowiedział w programie Maciej Pela.

Zobacz też:

Zobacz wideo: Agnieszka Kaczorowska i Maciej Pela o byciu rodzicami

Autor: Oskar Netkowski

Pozostałe wiadomości