Gwiazdy

Agustin Egurrola wziął ślub. "Razem możemy wszystko! Teraz już zawsze razem!"

Gwiazdy

Agustin Egurrola wziął ślub. "Razem możemy wszystko! Teraz już zawsze razem!"

Agustin Egurrola poinformował w mediach społecznościowych, że zmienił się jego stan cywilny. Okazuje się, że tancerz stanął na ślubnym kobiercu. "Teraz już zawsze razem! Teraz Diana & Agustin" - oświadczył. 

Agustina Egurrolę widzowie TVN-u mogą kojarzyć przede wszystkim z roli jurora w  programach "You Can Dance - Po prostu tańcz" oraz "Mam talent!".  Choć tancerz jest aktywny w mediach społecznościowych, niewiele wiemy, na temat jego życia prywatnego. Dlatego jego najnowszy post wywołał niemałe poruszenie w sieci. Tancerz bowiem wziął ślub!

Agustin Egurrola stanął na ślubnym kobiercu

Agustin Egurrola zamieścił serię zdjęć na instagramowym profilu, na których widzimy, jak przebiegała uroczystość. Na pierwszej pokazał obrączki, a na kolejnych pozuje z Dianą - panną młodą. 

- Teraz już nie sam wchodzę w ten NOWY ROK! Razem możemy wszystko! Teraz już zawsze razem! Teraz Diana & Agutin! Ten rok był trudny, ale dla nas najpiękniejszy - poinformował choreograf.

Pod postem pojawiły się od razu liczne gratulacje, których wciąż przybywa. 

  • Pięknie wyglądacie. Szczęścia życzę
  • Wszystkiego najlepszego na nowej drodze życia 

- czytamy. 

Agustin Egurrola - życie prywatne

Więcej szczegółów na temat ślubu przekazał nam Mateusz Hładki, któremu udało się porozmawiać z Agustinem. Jak się okazuje, ceremonia odbyła się w październiku 2020 roku w pałacu pod Warszawą. Ze względu na pandemie, wszyscy goście poddani zostali testom, by zapewnić jak największe bezpieczeństwo zgromadzonym. Trzeba przyznać, ze zdjęcia ze ślubu robią wrażenie. Diana w białej, zdobionej sukni prezentowała się znakomicie. Jak się okazuje, za kreacje odpowiedzialna była Viola Piekut.

Agustin mi powiedział, że ślub odbył się w październiku w pałacu Mała Wieś pod Warszawą. Wszyscy goście musieli być najpierw przebadani. Zrobili testy, a dopiero później z małżonkami świętować

- zdradził Mateusz. 

Wszyscy zastanawiają się jednak, kim jest wybranka tancerza. Diana jest instruktorką fitnessu, ale też managerką klubu fitness, do którego chodził Agustin. Para poznała się 2,5 roku temu.

- Widocznie efekty były tak spektakularne, że pani manager zwróciła na Agustina uwagę, a może było zupełnie na odwrót – powiedział Mateusz.

Patrząc na zdjęcia, śmiało możemy stwierdzić, że choreograf jest szczęśliwy u boku świeżo upieczonej żony. Przypomnijmy, że Agustin Egurrola wcześniej spotykał się z tancerką Niną Tyrką, z którą doczekał się córki Carmen. Następnie na temat jego życia miłosnego niewiele było wiadomo. Aż do teraz!

Cieszymy się zatem, że choreograf znów jest zakochany i pozostało nam życzyć wszystkiego najlepszego!

Zobacz też:

Za 50 tys. zł wylicytowali kolację z Magdą Gessler i jej synem. Co przygotowała restauratorka?

Bartłomiej Topa w nietypowym wydaniu. Półnagie zdjęcie zaskoczyło fanów. "To jest hit"

Keith Urban wyszedł z uzależnienia dzięki Nicole Kidman: "Czuję się błogosławiony, że odnalazłem żonę"

Zobacz wideo: Agustin Egurrola: Byłem ministrantem u księdza Popiełuszki

Co sądzisz o tym artykule?
96
13
Wybrane dla Ciebie
Komentarze
3
06.01.2021
Asdfhjkl
Wszystkiego najlepszego na nowej drodze życia panie Agustinie.
04.01.2021
Joasia
Gratulacje Panie Agustinie, przepiekna żona! :)
04.01.2021
Uwielbiam Was!
<3 <3 <3