Agustin Egurrola

  Agustin Egurrola

  Emilia Nowak, Patryk Niekłań i Francois Martineau swoimi występami w "Mam Talent" oczarowali jurorów. Cała trójka awansowała już do półfinału programu dzięki "Złotemu przyciskowi". Jak czują się po tym wyróżnieniu? Naszym gościem był dziś także Agustin Egurrola. Co powoduje, że juror wie kiedy użyć tego przycisku. Mam Talent w każdą sobotę o 20.00 w TVN! Zapraszamy.

  Top of the Top Sopot Festival to trzy dni wspaniałej muzyki, największe gwiazdy i ponadczasowe hity, które porwały publiczność w Sopocie i przed telewizorami. Dziennikarka Agnieszka Jastrzębska była z kamerą Dzień Dobry Wakacje za kulisami największej muzycznej imprezy sezonu. To własnie podczas tego festiwalu zespół Bajm świętował swoje 40-lecie. Czym się stresowała Beata Kozidrak? Czy Edyta Górniak kocha festiwale i dlaczego zapomniała tekstu? Czy długo trzeba było namawiać do udziału w festiwalu Agustina Egurrolę? Zobaczcie, co działo się za kulisami festiwalu.

  W studiu Dzień Dobry Wakacje gościliśmy Urszulę, Andrzeja Krzywego, Patricię Kazadi oraz Agustina Egurrolę, którzy przygotowują się do tegorocznego TOP Of The TOP Sopot Festival. Jakie atrakcje szykują dla sopockiej publiczności?

  W minionym roku Agustin Egurrola spełnił swoje największe zawodowe marzenie. Choreograf po raz pierwszy wyreżyserował taneczny spektakl. Czy prywatnie Egurrola jest również spełniony? Czego życzy mu reporterka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska?

  Jak co roku Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy chętnie wspierały gwiazdy. Co na licytację przeznaczyła Monika Olejnik? Dlaczego Piotr Kraśko i jego żona Karolina zdecydowali się na dwie oddzielne aukcje? I od kiedy rodzina Rozenek-Majdan bierze udział w kwestach? Centrum dowodzenia odwiedziła reporterka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska.

  Aukcje Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy organizowane są rokrocznie i cieszą się sporym zainteresowaniem. Wśród licytowanych przedmiotów znajdują się rzeczy przekazane przez znanych i lubianych. Co w tym roku oddali na aukcję WOŚP goście Dzień Dobry TVN: muzyk Muniek Staszczyk, choreograf Agustin Egurrola, dziennikarka Monika Olejnik i i kostiumografka Dorota Roqueplo? Za co cenią Jurka Owsiaka?

  "Czas w moim życiu jest ważny i staram się go wykorzystać w 100 procentach" - powiedział Agustin Egurrola. Kamera Dzień Dobry TVN towarzyszyła mu w bardzo ważnym dniu. W dniu premiery pierwszego wyreżyserowanego przez choreografa przedstawienia. W tym ważnym dniu człowiek, który mówi o sobie: "jestem ciągle głodny życia" znalazł chwilę na kupno świątecznych prezentów dla mamy i córki. "Zegarek to jest taki najbardziej szlachetny prezent, jaki można dać drugiej osobie" - powiedział.

  Na premierze "Boxality", stworzonego przez Agustina Egurrolę spektaklu tanecznego, pojawili się między innymi: Michał Piróg, Edyta Herbuś, Rafał Maserak, Patricia Kazadi. Zobaczcie, co powiedzieli o tym, niezwykłym przedstawieniu.

  Boxality to pierwszy w Polsce performance w stylu off brodwayowskich wydarzeń ze scen Nowego Jorku. Jego pomysłodawcą jest Agustin Egurrola. Choreografa oraz tancerzy grających główne role w spektaklu: Julię Żytko i Tomasza Prządkę zaprosiliśmy do Dzień Dobry TVN. Zapytaliśmy ich, o czym jest sztuka, jak długo trwają próby i jakich tancerzy Agustin szukał.

  "To będzie spektakl jakiego w Polsce nie było (...) opowieść o naszych emocjach, o naszym życiu . Każdy z nas żyje w jakimś pudełku swoich ograniczeń, przyzwyczajeń, lęków. Kto ma odwagę, żeby rozbić to pudełko"? O swoim nowym projekcie artystycznym - "Boxality", który będzie miał premierę już za 9 dni, Kindrze Burzyńskiej opowiedział Agustin Egurrola.

  W drugiej połowie listopada w warszawskim Teatrze Palladium odbędzie się premiera spektaklu tanecznego „Boxality”. Choreografem i reżyserem projektu jest Agustin Egurrola. O czym jest przedstawienie? Kto w nim występuje? Z Agustinem rozmawiała dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska.

  Pierwszy odcinek nowej serii "Małych Gigantów" już dziś o 17:00. Czym zaskoczy nas ten sezon? W Dzień Dobry TVN spytaliśmy o to prowadzącego program Filipa Chajzera i jednego z trenerów Agustina Egurrolę. Czy coś zmieniło się w formule programu? Jak wytłumaczyć dziecku sens porażki? Czym dzieciaki zaskoczyły Agustina Egurolę? I co czuł, kiedy jedno z dzieci z jego drużyny musiało opuścić program?

  Dzisiaj wieczorem startuje 10. edycja Mam talent. W dotychczasowych sezonach było wiele emocji, zjawiskowych występów i barwnych osobowości. W Dzień Dobry TVN gościliśmy zwycięzcę 2. edycji programu Marcina Wyrostka i finalistkę 1. sezonu Klaudię Kulawik. Jak wspominają swoje występy w Mam talent? Jak potoczyło się życie Klaudii po programie? Ile płyt do tej pory nagrał Marcin Wyrostek? Obok nich na naszej kanapie usiadł prowadzący Mam talent Marcin Prokop. Ile czasu "docierał się" z Szymonem Hołownią?

  Już po raz dwudziesty ogłoszono wyniki plebiscytu Telekamery. Wśród laureatów znaleźli się: Anita Werner (wygrała w kategorii: Prezenter informacji), Martyna Wojciechowska (wygrała w kategorii: Osobowość Telewizyjna) i Agustin Egurrola (wygrał w kategorii: Juror). Jakie emocje im towarzyszyły podczas wczorajszej gali? Jakie mają plany zawodowe? W Dzień Dobry TVN gościliśmy Martynę i Agustina.

  "Sex and authority" to performance stworzony przez finalistów "You Can Dance" pod przewodnictwem Marcina Mrozińskiego, zwycięzcy 3. edycji. Co o projekcie swoich podopiecznych sądzą Agustin Egurrola i Michał Piróg?

  Gość Dzień Dobry TVN Agustin Egurrola kolejny raz nominowany jest do Telekamery. W kategorii "Juror" o zwycięstwo powalczy z Baronem i Tomsonem, Edytą Górniak, Ewą Wachowicz i Małgorzatą Walewską. Co powiedział o swojej pracy w programie Mam Talent? Czym dla niego jest Order Uśmiechu, który otrzymał w czerwcu ubiegłego roku? Czy jest szczęśliwym człowiekiem? Agustin powiedział również o swojej kobiecie życia.

  Agustin Egurrola opowiedział dziennikarzowi Dzień Dobry TVN Mateuszowi Hładkiemu o przygotowaniach tancerzy do "Hello 2017!" - imprezy sylwestrowej TVN, prezydenta Miasta Stołecznego Warszawy i Stołecznej Estrady na Placu Defilad. #SylwesterWarszawa rozpoczyna się o 19:00, a emisja w TVN o godz. 19:45. Imprezę poprowadzi m.in. Marcin Prokop, który - jak zapewnia Dorota Wellman - będzie cały w aksamitach. Czy tancerze są już przygotowani? Do jakiej muzyki będą tańczyć tancerze Agustina? Czym zaskoczą nas organizatorzy tej sylwestrowej zabawy? I kto wystąpi na scenie?

  Już dziś rusza coroczna akcja "Podaruj Misia komuś, kogo kochasz". Od samego rana, w Cafe TVN, czekają na Was misie fundacji TVN "nie jesteś sam". Zobaczcie jakie misie dołączyły do nas w tym roku, kto je stworzył i czym inspirowali się projektanci. W kawiarence spotkają się z Wami m.in.: Agustin Egurrola, Michał Gilbert Lach, Katarzyna Sokołowska, Piotr Kraśko i Dorota Wellman!

  Order Uśmiechu to międzynarodowe odznaczenie nadawane za działania przynoszące dzieciom radość. Właśnie do szacownego grona laureatów dołączył Agustin Egurrola. Zaprosiliśmy go do Dzień Dobry TVN, aby powiedział o swoich wrażeniach związanych z tym wyróżnieniem. Za co Agustin otrzymał Order Uśmiechu? Co ta nagroda oznacza dla niego? Gratulujemy Agustinowi tego wyróżnienia! :)

  Nasz wybitny talent pogodowy - Bartek Jędrzejak wybrał się do Katowic, gdzie właśnie trwa casting do programu "Mam Talent". Agustin Egurrola zdradził mu jak zapowiada się tegoroczna edycja programu, a Marcin Prokop, na kogo czeka w programie: "Ciągle czekamy na tych, którzy są jacyś wyjątkowi, pokręceni, niedopasowani i "wystający z pudełka (...) nasze wrota są dla was szeroko otwarte. Przybywajcie!". Dowiedzieliśmy się też, jak wygląda "taniec cyca"! :)

  Na naszych kanapach zasiedli dziś: Agustin Egurrola oraz uczestniczka You Can Dance Aleksandra Borkowska, wraz z mamą - Moniką, siostrą - Kasią i bratem - Adamem. Jakie emocje towarzyszyły im podczas występów Aleksandry? Zobaczcie jaką niespodziankę przygotowaliśmy dla Oli!

  Zwycięzcą 9. edycji "You Can Dance" został Stefano Silvino. Okazuje się, że Stefano tańczy dopiero od 5 lat. Zanim zaczął, pomagał tacie w prowadzeniu gospodarstwa. Czy rodzice byli zadowoleni z z życiowego wyboru syna? Czy spodziewał się, że Polacy przyjmą go z takim entuzjazmem? Jakie ma plany na najbliższą przyszłość? Co zrobi z wygraną i kiedy jedzie do Nowego Jorku?

  #WszystkoGra to historia o poszukiwaniu szczęścia, miłości i radości życia opowiedziana w rytmie najpiękniejszych polskich piosenek i okraszona występami najlepszych tancerzy, w porywających choreografiach Agustina Egurroli. O pracy przy filmie rozmawialiśmy z "dyktatorem" - Agustinem Egurrolą i odtwórcą głównej roli - Sebastianem Fabijańskim.

  Za nami kolejny odcinek live 9. edycji You Can Dance. Tym razem odpadli: Klaudia Antos i Nader Hasnaoui. W Dzień Dobry TVN powiedzieli nam o swoich planach i emocjach związanych z ostatnim występem, a Agustin Egurrola o nadziejach, jakie wiązał z Klaudią. Obok nich usiadła Julia Adamczyk, która również musiała pożegnać się z programem. Z jakiego powodu?

  W trzecim odcinku live w 9. edycji You Can Dance odpadli: Hania Szychowicz i Bartek Wójcik. W Dzień Dobry TVN powiedzieli nam o swoich emocjach z tym związanych oraz przyszłości. Obok nich usiadł Artur Kuriata, który również musiał pożegnać się z programem. Dlaczego? Zobaczcie, jak Agustin Egurrola ocenił występy Hani i Bartka.

  W walce o wygraną w 9. edycji "You Can Dance" pozostało już tylko dziecięciu tancerzy. Ale tym razem nie tylko oni wystąpią na scenie programu. Oprócz uczestników zobaczymy także tańczących jurorów programu: Agustina Egurrolę, Michała Piróga, Idę Nowakowską i Macieja „Glebę” Florka. W Dzień Dobry TVN powiedzieli nam o swojej specjalnie na tę okazję przygotowanej choreografii. Dowiedzieliśmy się również, który z jurorów płci męskiej odkrył, że ma stanik. Rozmowa z naszymi gośćmi nie była łatwa. Zobaczcie, dlaczego.

  W jutrzejszym odcinku "You Can Dance" oprócz rywalizujących ze sobą uczestników zatańczą jurorzy! Jakie emocje towarzyszą im przed występem? O przygotowaniach w studiu Dzień Dobry TVN opowiedzą o tym: Ida Nowakowska, Michał Piróg, Agustin Egurrola oraz Maciej "Gleba" Florek. Nie możecie tego przegapić!

  To już 9. edycja "You Can Dance". Czy jurorzy na obecnym etapie mają swoich faworytów? Za kogo kciuki trzyma prowadząca show Patricia Kazadi? Dlaczego w tej edycji faworyzuje dziewczyny? I w których uczestnikach Michał Piróg widzi siebie z lat młodości?