Gwiazdy

Słowa Agnieszki Kaczorowskiej-Peli wywołały burzliwą dyskusję. Fanka: "Ostatnie zdanie jest poniżej pasa"

Gwiazdy

Autor:
Dominika
Czerniszewska
Agnieszka Kaczorowska-Pela i Maciej Pela

Agnieszka Kaczorowska-Pela opublikowała w mediach społecznościowych selfie z mężem. Fotografii towarzyszy opis, w którym tancerka definiuje szczęście. Jedno zdanie wywołało poruszenie w sieci. - Powiedz matce, która urodziła martwe dziecko albo rodzicom, których dziecko umiera na raka, albo uchodźcom wojennym, że szczęście to wybór - skomentowała internautka.

Agnieszka Kaczorowska-Pela o życiu u boku męża

Agnieszka Kaczorowska-Pela i Maciej Pela uchodzą za jedno z najbardziej zgranych małżeństw w świecie show-biznesu. Para doczekała się dwóch córek: Emilki i Gabrysi, a radosnymi chwilami dzielą się z fanami. Aktorka ochoczo udostępnia bowiem posty związane z macierzyństwem i rodziną. Najnowszy wpis poświęciła relacji z mężem.

Zobacz wideo: Miłość i związki

Miłość i związki

Miłość do siebie i muzyki
Miłość do siebie i muzyki Dzień Dobry TVN
wideo 2/5

- Kochamy się. Wspieramy. Tworzymy razem piękne wspomnienia. Cieszymy się, radujemy, świętujemy. Jednocześnie pokonujemy razem trudności i wyzwania, czasem smucimy, złościmy…i mamy swoją codzienność. Każdy z nas ma swoje lepsze i gorsze dni, każdy ma w życiu wzloty i upadki. Czasem mamy odmiennie zdania w przyziemnych sprawach, mając podobne wartości, poglądy i marzenia. Dla mnie to wszystko to oczywistość. Tak jak po dniu przychodzi noc, a po nocy dzień - napisała tancerka.

Agnieszka Kaczorowska-Pela definiuje szczęście. W komentarzach burzliwa dyskusja

W dalszej części postu Agnieszka Kaczorowska-Pela opisała, czym dla niej jest szczęście. - Szczęście to nie coś, co towarzyszy nam od święta, to nie tylko stan, który jest wypadkową X czynników. Szczęście to coś, co po prostu jest w nas, obok nas i z nami. Co pielęgnujemy, o co dbamy, co zauważamy. Szczęście to wybór - wyjaśniła aktorka.

Ostatnie zdanie zadziało na niektórych internautów jak płachta na byka. - Każdy gdyby miał "wybór", to wybrałby szczęście. Nie da się dokonać takiego wyboru - napisała jedna z internautek. - Wszystko spoko, ale ostatnie zdanie to jest jednak poniżej pasa. Powiedz matce, która urodziła martwe dziecko albo rodzicom, których dziecko umiera na raka, albo uchodźcom wojennym, że szczęście to wybór - dodała kolejna.

Aktorka nie przeszła obojętnie obok tego komentarza. - Długo bym mogła na to odpowiadać… ale zadam tylko jedno pytanie - czy piszę tu o szczęściu w odniesieniu do KAŻDEGO CZŁOWIEKA, czy w odniesieniu do mnie, do nas? - zapytała.

Na te słowa zareagował Maciej Pela, mąż tancerki. - Ta pani czepia się zawsze i o wszystko. Zawsze tym samym tonem, z pretensjami... nie ma sensu odpowiadać - napisał.

- Pozwolisz, że wyróżnię pewne części tego wpisu 1. KochaMY się. WspieraMy. 2. (...) Szczęście to wybór . Bo piszemy o NAS w tym poście, a nie o ofiarach wojny. 3. Czy jeśli napiszę, że kocham jeść czekoladę kilogramami, to będzie to cios poniżej pasa wymierzony w osoby, które są cukrzykami, bądź mają zaburzenia odżywiania? Przecież to jest paranoja... 4. W ani jednym zdaniu nie padło ŚWIAT TO TYLKO SZCZĘŚCIE. Padło natomiast, że są lepsze i gorsze dni... - dodał Maciej Pela w kolejnym komentarzu.

Zobacz wideo: Agnieszka Kaczorowska-Pela o rodzinie i show-biznesie

Agnieszka Kaczorowska-Pela o rodzinie i show-biznesie
Agnieszka Kaczorowska-Pela o rodzinie i show-biznesieŹródło: Dzień Dobry TVN

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie.  Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor:Dominika Czerniszewska

Źródło zdjęcia głównego: Kamil Piklikiewicz/East News

Pozostałe wiadomości