Gwiazdy

Agnieszka Kaczorowska o prezentach dla kobiet w ciąży. Ma konkretne pomysły

Gwiazdy

Agnieszka Kaczorowska

Agnieszka Kaczorowska spodziewa się drugiego dziecka. Tancerka chętnie opowiada o ciąży, pokazując zmieniające się ciało. Teraz podzieliła się ze swoimi obserwatorami pomysłami na prezenty dla przyszłych mam.

Agnieszka Kaczorowska w ciąży

Agnieszka Kaczorowska po raz pierwszy została mamą w 2019 roku, kiedy na świecie pojawiła się jej córeczka Emilia. W styczniu bieżącego roku tancerka potwierdziła, że spodziewa się drugiego dziecka. Nieco później wyjawiła, że wraz z mężem oczekują chłopca, dla którego wybrali imię Stefan. Termin porodu wyznaczono na lipiec.

Już w czasie trwania pierwszej ciąży Agnieszka zaczęła poruszać w mediach społecznościowych tematy związane z rodzicielstwem. Ziarno zasiane przez tancerkę trafiło na podatny grunt i dziś Agnieszka Kaczorowska ma zaangażowane grono fanek, z którymi dzieli się wiedzą i doświadczeniem.

Tancerka postanowiła poruszyć temat prezentów dla kobiet w ciąży, które niejednokrotnie ograniczają się do gadżetów dla maluszka. Agnieszka przygotowała długą listę pomysłów, które można wykorzystać z okazji urodzin, imienin, czy coraz popularniejszego baby shower.

Prezent dla kobiety w ciąży

Najwyższe miejsce na liście przygotowanej przez Agnieszkę Kaczorowską zajmuje masaż dla ciężarnych. Ważne jest, aby upewnić się, czy w miejscu, w którym wykonywany jest zabieg, pracują specjaliści posiadający odpowiednie kwalifikacje do pracy z kobietami w ciąży.

Innym pomysłem jest wizyta u fizjoterapeutki uroginekologicznej. Jak zaznaczyła Agnieszka, choć świadomość tematu jest coraz większa, to wciąż wiele kobiet nie wie o istnieniu specjalistycznej terapii w tym zakresie.

W ciąży nie wolno zapominać o sobie samej, dlatego świetną propozycją może okazać się profesjonalny manicure lub pedicure.

Gdy wszystko zaczyna się kręcić wokół wyprawki dla Maluszka i przygotowań do porodu, przypomnij przyszłej mamie, aby nie zapomniała o sobie, a jeśli teraz pamięta, to na pewno przyda się po porodzie

- napisała Agnieszka.

Do tej samej kategorii można zaliczyć polecane przez przyszłą mamę kosmetyki na bazie olejów, czy seksowna bielizna na okres ciąży i karmienia.

Wśród fanek Agnieszki największy entuzjazm wzbudził pomysł "dnia pomocy". Może on polegać np. na pomocy przy dziecku bądź prasowaniu wyprawki.

Agnieszka zwróciła również uwagę, aby przyszłym mamom nie kupować prezentów w ciemno, a upominki dla maluszka powinny być konsultowane z jego rodzicami.

Jeżeli już chcesz kupić coś dla Maleństwa, to po prostu ZAPYTAJ czego przyszłej mamie brakuje. Na pewno kolejny śliczny bodziak wzruszy, ale także ułatwi... ich też nigdy nie jest za dużo... Natomiast nie jestem pewna, czy kolejny miś lub czapeczka nie będzie tylko zajmować miejsca... A może tak naprawdę najlepszym prezentem będą po prostu pieluchy

- zapytała retorycznie gwiazda.

Zobacz też:

Anna Cieślak i Maciej Stuhr zdradzają, co wydarzy się w drugim sezonie serialu "Szadź". "Walczą o swoje dzieci"

Karolina Szaciłło opowiedziała o swojej walce z nałogami. "Dopiero pijana zaczynałam czuć, że jestem coś warta"

Mama Ginekolog do Ewy Chodakowskiej: "Nieposiadanie tkanki tłuszczowej u kobiety jest wręcz szkodliwe". Zapytaliśmy trzeciego eksperta

Zobacz wideo: Agnieszka Kaczorowska chce odnowić przysięgę małżeńską. Gdzie odbędzie się uroczystość?

Autor: Adam Barabasz

Pozostałe wiadomości