Gwiazdy

Agnieszka Kaczorowska porównała zdjęcia zrobione podczas obu swoich ciąż. "Mam wrażenie jakby były na nich dwie inne kobiety"

Agnieszka Kaczorowska- Pela i Maciej Pela

Bartosz Krupa/East News

Gwiazdy

Agnieszka Kaczorowska porównała zdjęcia zrobione podczas obu swoich ciąż. "Mam wrażenie jakby były na nich dwie inne kobiety"

Agnieszka Kaczorowska- Pela i Maciej Pela

Bartosz Krupa/East News

Agnieszka Kaczorowska-Pela i jej mąż, Maciej Pela jakiś czas temu ogłosili, że spodziewają się drugiego dziecka. Od tamtej pory regularnie publikują w sieci zdjęcia związane z błogosławionym stanem Agnieszki. Tym razem aktorka i tancerka pokusiła się o wyjątkowe wspomnienie.

Agnieszka Kaczorowska: "Niezmiennie szczęśliwa. Pewna. Spokojna"

Post, który gwiazda opublikowała w sieci jest naprawdę wyjątkowy. Agnieszka umieściła w nim zdjęcia, które zostały zrobione w odstępie dwóch lat. Fotografia z lewej strony była wykonana podczas pierwszej ciąży aktorki, a ta po prawej ukazuje ją w obecnym błogosławionym stanie. - Nie tylko czuję, że bardzo się zmieniłam, ale jak widać, to też bardzo widać...😂 Mam wrażenie jakby na tych zdjęciach były dwie inne kobiety - zaczęła swój post Agnieszka Kaczorowska. - Dwa lata różnicy. Nie tylko ścięłam włosy... Z jednej strony złagodniałam, a z drugiej dojrzałam. Doświadczenia zmieniają rysy. Inne myślenie, jeszcze większy dystans do wszystkiego. Jeszcze silniejsze priorytety - przyznała. 

Agnieszka Kaczorowska i Maciej Pela spodziewają się drugiego dziecka

Agnieszka Kaczorowska i Maciej Pela pobrali się w 2018 roku w Toskani. Uroczystość do samego końca udało im się utrzymać w tajemnicy- o ślubie poinformowali za pośrednictwem Instagrama już po ceremonii, kiedy lecieli w podróż poślubną. Niedawno dowiedzieliśmy się, że Agnieszka i Maciej zostaną rodzicami drugiej córeczki.  Pierwsza, Emilka przyszła na świat latem 2019 roku i od tamtej pory regularnie pojawia się w mediach społecznościowych rodziców, choć jej wizerunek jest przez nich skrzętnie ukrywany. Jak będzie się nazywała druga córeczka pary? Póki co nie wiemy, jakiś czas temu aktorka zdradziła, że mieli przygotowane imię dla chłopca- Stefan, a z imieniem dla córki będą mieli problem. Oby szybko udało im się go rozwiązać.

Zobacz wideo: Agnieszka Kaczorowska chce odnowić przysięgę małżeńską. Gdzie odbędzie się uroczystość?

Zobacz więcej: 

Co sądzisz o tym artykule?
82
9
Wybrane dla Ciebie
Komentarze
0